HANGİ KONULARDA BÜYÜ BAKIMI YAPTIRILIR ?

0
343

Kişi kendisinde bir değişim hissediyor ise ve ya çevresi tarafından çok değiştiği gibi sözleri duyduğunda, kendisine bir büyünün yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyorsa bir hoca bularak kendisine bakım yaptırabilir. Yine aynı şekilde kişinin ruh hali de büyük önem taşımaktadır. Kişi sürekli kendini rahatsız hissediyorsa, içinde tarif edemediği bir mutsuzluk yaşıyor ise yine bakım yaptırabilir. Kişinin uykudan ani ve kötü bir şekilde uyanıyorsa, rüyasında sürekli kedi köpek görüyorsa, yine aynı şekilde yüksek bir yerden düştüğü gibi şeyler görüyor ise, kendisine bakım yaptırabilir.

Aslında büyü yapılan kendini belli eder, büyünün etkisiyle mutlaka hayatında ve ya duygusal halinde değişiklikler meydana gelecektir. Kişiye kötü bir büyü yapıldı ise, kişi mutlaka kötü şeyler yaşamaya başlar, hayatında her şey ters gider, kendisi sürekli mutsuz olur ve yine uyku hali sırasında rahatsızlık duyarak kalkacak ve geceleri de iyi geçmeyecektir. Yapılan büyü bir bağlama büyü ise, büyü yapılan kişi karşı tarafa koşulsuz bağlanacak ve gözü ondan başkasını görmeyecek duruma gelecektir. O kişiye karşı büyük zaafları olacak ve ona hiç karşı gelemeyecektir .

Bakım sırasında dahi çıkmayan büyüler vardır, bunların başında papaz büyüsü gelmektedir. Bakımlarda çıkmadığı için inşaların korktuğu bir durumdur fakat korkmalarına hiç gerek yoktur. Alanında uzman bir hoca ve ya medyum kişiye özel bakımlar uygulayarak ne olup bittiğini öğrenebilir. Bu özel bakımlardan en çok yapılanı yıldızname bakımıdır. Bu bakım herkes tarafından yapılamaz, yıldızname çok geniş bir yelpaze olduğundan çok derin bir ilimdir. Bu yüzden bu işi yapan herkes yıldızname bakamaz. Alanında uzman olan bir medyum ve ya hocadan yardım istenerek bir bakım yapılabilir ve eğer bu bakımda çıkmayan bir şey var ise özel bakımlar gerekir ama sonuç olarak iyi bir medyum kişinin üzerinde olan her ne varsa ortaya çıkarabilir. Kısaca , kişi kendinde bir değişiklik hissediyor ise hayatında normal olmayan şeyler yaşıyor ise, bu kendisine bir bakım yaptırmak istemesi için geçerli bir sebep teşkil eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here