HERKES BÜYÜ YAPABİLİR Mİ ?

0
344

Elbette herkesin büyü yapa bilmesi mümkün değildir. Her işin bir uzmanlığı var ise ,bu işin de uzmanları vardır. Büyü yapmak sadece gerekli malzemeleri bularak okuyarak yapılamaz, her hocanın kendine göre bir yapış ve dualama yöntemi vardır. Hocalara ve ya medyumlara yardım edenler vardır ve bu yardım edenler bu dünyadan ya da bu boyuttan olmayan desek daha doğru olacaktır .cin dediğimiz ateşten yaratılmış bedensiz varlıkların yaşadığı alemden yardım alırlar. Hocalar ve ya medyumlar bu alemdeki cinler ile dostluk kurarlar, onların dostluğunu kazandıktan sonra büyüler için onları kullanırlar. Özellikle bakım yapılırken onların alemi ile iletişime geçerek bakım yapılan kişi hakkında bilgi alırlar ve yapılacak bir işlem var ise bu varlıklar hocalara ve ya medyumlara söyleyerek işlemleri gerçekleştirirler.

Yukarıdaki açıklamalar ışığından her insanın büyü yapmasının mümkün olmayacağı açıktır. Cin dediğimiz bu bedensiz varlıkların insanlar üzerindeki etkisini bilmeyen yoktur. Onlar farklı bir boyutta ve zamanda yaşadıkları için onlar ile iletişime geçmek zordur ve yine her insanın bunu yapabilmesi mümkün değildir. Bunların yanı sıra her büyü farklı yapılır, büyünün en kolay yapılanı bile uzmanlık gerektirir. Diyelim ki, sıradan bir insan büyü yapmaya çalıştı ve kendince büyü malzemelerini ve dualarını buldu , bu büyüyü yaparken dikkat etmesi gereken şeyleri bilmeden büyüyü yaptı. Mutlaka bunu yapan kişi zararlı çıkacaktır, nedeni ise, büyü yanlış tutabilir ve çok farklı etkileri olabilir, ya da büyü hiç tutmayabilir ve kişi harcadığı masraf ile yine zarara girmiş olacaktır. Bu yüzden sıradan insanların büyü yapması mümkün değildir.

Her insan büyü yapabiliyor olsaydı hocalara ve ya medyumlara ne gerek olurdu. Herkes istediği şeyi büyü yaparak elde ederlerdi. Hocalar ve ya medyumlar diye bir alan hiç olmazdı. Bunların yanında cinler alemi ve insanlar alemi birbirlerine girmiş olurdu. Her işin bir ustası gibi büyü işinin de ustaları vardır ve büyü yapma işini bu insanlara bırakmak en doğru karar olacaktır. Her insan büyü yapamaz ve yapmamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here