HERKES BÜYÜ YAPABİLİR Mİ ?

0
337

Elbette herkesin büyü yapa bilmesi mümkün değil. Her işin bir uzmanlığı var ise ,bu işin de uzmanları vardır. Büyü yapmak sadece gerekli malzemeleri kullanarak okuyarak yapılamaz, her hocanın kendine göre bir yapış ve dualama yöntemi vardır. Hocalara ya da medyumlara yardım edenler vardır ve bu yardım edenler bu dünyadan ya da bu boyuttan olmayan dersek doğru olacaktır .cin dediğimiz ateşten yaratılmış bedensiz varlıkların yaşadığı alemden yardım ve destek alırlar. Hocalar ve ya medyumlar bu alemdeki cinler ile dostluk kurar, onların dostluğunu kazandıktan sonra ise büyüler için onları kullanırlar. Özellikle bakım yapılırken onların alemi ile iletişim kurularak bakım yapılan kişi hakkında bilgi alırlar ve yapılacak bir işlem var ise bu varlıklar hocalara ve ya medyumlara söyleyerek işlemleri gerçekleştirirler.

Yukarıdaki açıklamalar ışığından her insanın büyü yapmasının mümkün olmayacağı ortadadır. Cin dediğimiz bu bedensiz varlıkların insanlar üzerindeki etkisini bilmeyen insan yoktur. Onlar farklı bir boyutta ve zamanda yaşadıkları için onlarla iletişime geçmek zordur ve yine her insanın bunu yapabilmesi mümkün değildir. Bunların yanı sıra her büyü farklı yollarla yapılır, büyünün en kolay yapılanı bile uzmanlık gerektirir. Diyelim ki, sıradan bir insan büyü yapmaya çalıştı ve büyü malzemelerini ve dualarını buldu ,bu büyüyü yaparken dikkat etmesi gereken şeyleri bilmeden büyüyü yaptı. Mutlaka bunu yapan kişi fazlaca zararlı çıkacaktır, sebebi ise, büyü yanlış tutabilir ve çok farklı etkileri ortaya çıkabilir ya da büyü hiç tutmayabilir ve kişi harcadığı masraf ile yine zarara girmiş olur. Bu yüzden sıradan insanların büyü yapması mümkün değildir.

Her insan büyü yapabiliyor olsaydı hocalara ve ya medyumlara ne gerek kalırdı. Herkes istediği şeyi büyü yaparak elde ederdi. Hocalar ve ya medyumlar diye bir alan hiç ortaya çıkmazdı. Bunların yanında cinler alemi ve insanlar alemi birbirlerine girmiş olurdu. Her işin bir ustası gibi büyü işinin de uzmanı vardır ve büyü yapma işini bu insanlara bırakmak en doğrusu olacaktır. Her insan büyü yapamaz ve yapmamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here