İKİZLER BURCU 2016

0
394

Bu sene ikizler burcu için çok yoğun olacak ve her şeyi dolu dolu yaşayacaklar, çok hareketli ve yoğun bir yıl ikizler burcunu bekliyor. Bunlar kötü anlamda olmayacak tabiki. Geçen yıl olumsuzluklar kafa karışıklıkları ve aynı zamanda duygusal çöküntüler yaşayan bu burcun insanlarını bir toparlanma bekliyor olacak. Yeni yıl ile birlikte daha net kararlar alınacak ve hedefler belirlenecek gibi görünüyor. Hem duygusal hem de iş hayatında büyük bir hareketlilik gözlenmekte ve başarıların artarda gelmesi büyük olasılık olacak.

Yeni senenin ilk aylarında yaşadığınız ve içinde bulunduğunuz durumu değerlendirecek ve gözden geçireceksiniz. Yapmak istediklerinize odaklanıp bunlar için planlar yapacaksınız. Geçen senenin size pek uğurlu geldiği söyleyemeyiz, aile için huzursuzluktan yakınmanız bu sene sona erecek, aile içinde büyük bir huzur ve aşk görünüyor. Bu size duygusal açıdan büyük moral vermesinin yanında hayata daha sıkı sarılmanızı sağlayacak. Gezegenler sizde yana, bu seneyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor gezegenlerin sizden yana olması bu yılın sizin için bir fırsat yılı olacağını aklınızdan hiç çıkarmayın. İş hayatında ilerlemeler sizi bekliyor hedeflerinize göre planlar yaparak hayata geçirecek ve sene sonuna doğru ise meyvelerini yemeye başlayacaksınız.

Aşk hayatı ikizler burcu için muhteşem görünecek. Duyguların fazla yoğun yaşanacağı ve ikili ilişkilerin çok mutluluk verici olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Deli dolu yeni aşklar bekar ikizleri bekliyor, evli olan ikizler içinse aile içi büyük bir aşk ve huzur dolu ortamlar yaşanacak.

2016 senenin sonlarına doğru bazı aksaklıklar ve zor durumlar söz konusu olacak gibi görünüyor, bunların karşısında ikizler burcu mutlaka sabırlı ve temkinli olmaları gerekir. İkizler burcu pratik zekaları ile tanınırlar, bu yüzden akılcı davranarak bu zorlukların üstesinden gelmekte hiç zorlanmayacaklar. İkizler burcu çok çabuk düşünür ve akıllı kararlar verirler, zor durumlarda kalsalar bile asla vazgeçmeyeceklerinden dolayı her türlü zorluğa dayanarak atlatacakları kesin. İkizler burcu için bu yıl karar verme yılı ve ikizler burcu bu yılı iyi değerlendirmeli ve gelecek yıla hazırlık yapmaları gerek. Verdikleri kararları sonraki yılda hayata geçirerek daha iyi bir yıl geçirmeleri söz konusu olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here