KARA BÜYÜ BOZUMU

0
249

Kara büyü çok tehlikeli olan ve zarar vermek amaçlı büyüler arasındadır. Bu büyülerin amacı sadece zarar vermektir. Kötü amaçlara hizmet ettiği için bu büyüyü hocalar ve medyumlar pek yapmak istemezler, bunlar için ya papazlara ya da büyücülere yönlendirirler. Bu büyüyü yapanlar ise tek başlarına hareket etmezler, yardım almak zorunda kalırlar. Bu yardımcıları ise enerjiden oluşan bedensiz varlıklardır. Bu büyüyü yapan kişiler onlarla dostluk kurmuş kişilerdir. Kara büyüyü yapan kişi tüm bilgileri onlardan alarak yaparlar. Bu sebepten dolayı bu tür büyüler çok tehlikelidir ve tavsiye edilmezler.

Kara büyüler arasında en etkili büyü türü ise sabun büyüsüdür. Maliyeti az olmasına rağmen sonuçları oldukça etkili ve kötüdür. Sabun büyüsü dediğimiz bu kara büyü kişiyi ölüme kadar sürükleyebilir, bu büyünün yapılış amacına göre değişmektedir. Kişinin ölümü isteniyor ise buna göre yapılır bu büyü. Hastalık vermek isteniyor ise kişi yataklara düşer. Ruhsal bunalıma sokmak istiyorsa kişi yine bu büyü sayesinde kişi hayattan uzaklaşır ve akıl sağlığını yitirir. Bir diğer kara büyü ise kaşık büyüsüdür. Bu büyü iyi niyetlerle yapıldığı gibi kötü niyetle de yapılmaktadır. Bu büyüde kaşıkların yönü önemlidir, içe doğru birbirlerine bağlanırsa kaşıklar bu birleştirmek için yapılan büyüdür ve iyi niyetlidir. eğer kaşıklar birbirlerine ters olarak bağlanırsa bu ayırmak için yapılır ve kötü niyetlidir. Bu yüzden bu büyü kara büyüler arasında yerini alır.

Bir kişiye kara büyü yapılmış ise kişinin hayatındaki her şey tersine döner ve ne yapacağını bilmez hale gelir. Hayattan ve yaşamdan kendini soyutlar .kişi çaresiz kalmıştır artık. Eğer kişi büyülere inanıyor ise ve böyle bir şeyden şüpheleniyor ise vakit kaybetmeden bir hoca ya da bir medyuma başvurmalıdır. Medyum büyü yapılan kişiye öncelikle bir bakım yapmak zorundadır, nedeni ise kişinin üzerine bir büyü yapılmış mı ,eğer yapılmış bir büyü var ise nasıl çözülmesi gerekiyor bunların hepsini öğrenmek için bakım yapılmak zorundadır. Hoca ve ya medyum bakımın sonrasında kişiye nelerin yapılacağını söyleyecektir. kişinin üzerindeki büyü bozulduktan sonra kişiye koruyucu vefk yapar ve kişi onu üzerinde belli bir süre taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here