KARI KOCA ARASINI DÜZELTMEK İÇİN DUA

0
829

Karı koca arasını düzelmek için okunan duaları en çok karı kocanın arası açıldığında yine karı koca arasındaki meydana gelmiş geçimsizlik için okunan dualardır. Yine bu duaları eşler arasındaki sorunların çözülmesi karı kocanın arasında yeniden aşk ve sevgi oluşturmak için okunabilmektedir. Eşlerin arasında her şey olabilir ve yaşanabilir, bazen bu geçimsizliğin sebepleri karı kocanın birbirlerine olan saygısızlığından kaynaklanabildiği gibi karı kocanın arasını bozmak için ve yine aynı zamanda geçimsizliği arttırmak için büyüler yapılabilmektedir, büyülerin yapılmadığı zamanlarda düşmanlık etmek isteyen kişilerin karı kocanın açılması için dualar da edebiliyorlar. Bu yüzden eşlerin arası açılabiliyor ve yine geçimsizlik baş gösterebiliyor.

Karı koca arasını bozmak için yapılan bir çok şey vardır, bunun yanı sıra büyüler de yapılabiliyor, sabun büyüsü kaşık büyüsü domuz yağı büyüleri en güzel örnek olacaktır, çünkü en çok tercih edilen ve aynı zamanda en çok yaptırılan büyülerdir. Bu büyüler yüzünden bir çok karı koca birbirinden ayrılmış, yuvalar dağılmış ve bununla birlikte çocuklarda annesiz ve babasız büyümek zorunda kalmışlardır.

Bu gibi durumlarda kişi karı koca arasını düzeltmek için okunan dua dan önce bu yapılan büyü ve ya büyülerden kurtulması gerekir, bunu için de alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım alması en iyi yol olacaktır. Karı koca arasını düzeltmek için internet sitelerinde çok fazla dua bulabilirsiniz ancak çok iyi araştırıp bunun doğruluk derecesini öğrenmeniz gerekecektir.

Karı koca arasını düzeltmek için dualar ve aynı zamanda ayetler vardır. Bunların okunmasının şartları vardır eşler arasındaki sevgi ve muhabbeti arttırmak için okunan dua namaz kılındıktan sonra Cuma ve pazartesi günleri okunur. Karı koca arasını düzeltmek için edilen dua okunduktan sonra fatiha ve ihlas suresini okuduktan sonra kişi dileğini söyler ve dua yı bitirir. Bu yüzden kişi dua okurken ve okuduktan sonra dikkat edilmesi gereken kurallara riayet ederek okuduğunda etki etme olasılığı çok daha fazla olacaktır. Kişilerin iyi araştırıp ve şartlarını da öğrendikten sonra bu duaları okuması en doğrusu olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here