KAŞIK BÜYÜSÜ NEDİR?

0
276

Kaşık büyüsü dediğimiz bu büyü çeşiti farklı bir büyüdür. Bu büyü çeşiti amaca göre değişkenlik gösterir. Kötü amaçla yapıldığında en etkili kara büyüler arasında yer alır. Eğer ki iyi bir amaca hizmet edecekse hayırlı olan ve iyi niyetli büyüler arasında yer alır. Dediğimiz gibi bu büyü değişkenlik gösterir. Sevgilileri ayırmak ve ya birleştirmek için yapılan bir büyüdür. Bundan dolayı bu büyünün pozitif ve ya negatif etkileri vardır. Ayrılan sevgilileri birleştirmek için bu büyüden faydalanılırken sevgilileri ayırmak için de yine bu büyüden faydalanılır. Dediğimiz gibi iki yönlü bir büyü çeşitidir. Bu büyünün yapılmasının amacı ya birleştirmek ya da ayırmaktır.

Kaşık büyüsünün her hoca çok kolay yapabilmektedir. Amaç ya birleştirmek ya da ayırmaktır. Bu yüzden bu büyünün yapılması için iki kasık ve bir bez parçası yeterli olacaktır. Birbirini seven iki kişi ayrılmışsa bunları birleştirmek için bu büyü yapılabilir. Kaşıkların yönleri bu büyüde çok önemlidir, birbirini seven kişileri birleştirmek amacı ile yapılmak isteniyorsa bu büyü mutlaka kasıkların yönleri içe bakmalıdır , bu şekilde yapıldığında bu seven kişiler birbirlerine sevgi ve aşkla bağlanmış olacaktır. Bu iyi olan amaca hizmet etmektedir. Bu kaşık büyüsünün ıyı olan yönüdür. Bir de diğer yüzü yani kötü olan tarafından bahsetmek gerek. Birbirini seven insanları ayırmak için yine bu büyü yapılmaktadır. Bu kötü amaçlı büyü olarak yapıldığından kara büyü olarak tanımlanabilir. Seven insanları ayırmak için yine iki kaşık ve bir bez parçası yeterli olacaktır. Kaşıklar içe dönük olduğunda kişiler birbirine nasıl bağlanıyor ise bu kasıklar ters bir şekilde bağlandığında büyü ayırmak için yapılmış olur. Birbirini seven kişiler ne kadar sevseler de bir arada olamazlar, aralarına bir soğukluk girer, ortada hiçbir sebep yokken durdur yere kavgalar edilir ve eşler birbirinden uzaklaşır ve sonu maalesef ayrılık olur.

Kaşık büyüsü için sadece kaşık ve bir bez parçası yeterlidir fakat üzerine bir hoca tarafından okumalar yapılmadığı sürece bir anlam ifade etmeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here