KAŞIK BÜYÜSÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ?

0
262

Büyüler iki çeşittir. Bunlar ak büyü kara büyü dür. Ak büyülerin insanları zararı yoktur ve hayırlı işler için yapılırlar. Kişilere bir zararı olmadığı için ak büyüler olarak yerini almıştır. Kara büyüler ise oldukça tehlikeli ve sonuçları zarar vericidir. Kara büyüler etkileri kişiyi ölüme kadar sürükleyebilir. Kara büyülerde amaç sadece zarar vermek ve ya öldürmek için yapılırlar. Kara büyüler genellikle pis ortamlarda yapılırlar ve bunu yapan kişiler tek başlarına yapamazlar. Enerjiden oluşan ve bedensiz varlıklarla dost olup onlardan yardım isterler. Nasıl yapılacağına dair bütün bilgiler bu varlıklardan alınarak yapılırlar. Kara büyüler çok tehlikeli olduğu için yapılması tavsiye edilmez.

Kaşık büyüsü biraz farklı bir büyü çeşiti olup iki niyetle yapılırlar. Biri ayırmak amaçlı yapılır ve kötü büyüler arasında olduğu için kara büyüler tarafında yer alır. Bir diğeri ise birleştirme amaçlı olup hayırlı iş için yapılırlar ve bunlar kişilere zarar vermez. Kişilere zarar vermediği için ak büyüler tarafında yer alır. Kaşık büyüsü yapılırken iki kaşık ve bir bez parçası yardımıyla yapılırlar. Kaşıklar birleştirme için yapılıyor ise, kaşıkların yüzleri birbirlerine bakacak şekilde bağlanır ve dualanır. Eğer ki bu büyü ayırmak için yapılıyor ise, kaşıkların ters yönleri birbirlerine bağlanır ve dualanır.

Kaşık büyüsü birleştirme için yapılıyor ise kişiler birbirlerine bağlanırlar, kişilerin arasında karşı koyamadıkları bir aşk doğar ve ayrılamazlar. Birbirlerine karşı aşk olduğu için mutlu olarak yaşarlar. Bu büyü bir çiftin ayrılması için yapılıyor ise kaşıklar ters yönde başlanır ve dualanır, bu büyü yüzünden birbirini seven çiftlerin araları bozulmaya başlar ,hiç yoktan yere kavgalar çıkar ve böylece birbirlerinden soğur ve uzaklaşırlar. Birbirlerine tahammül edemezler ve sonuç olarak ayrılırlar. Kişiler kendilerine böyle bir büyünün yapıldığından şüpheleniyorlar ise, vakit kaybetmeden alanında iyi bir hoca ve ya medyum bularak yardım almaları gerekir. hoca bakım yaparak kişilere doğru yolu gösterir ve bu büyüden kurtulurlar. Bu büyüden kurtulmak için mutlaka alanında uzman birinden yardım almak zorundalardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here