KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

0
302

Kendine aşık etme büyüsü içinde,Saç Tırnak büyüsü denilen büyüler en çok aşk büyülerinde kullanılan bir parça olarak yer alır. Kişinin saçı ve ya tırnağı ile yapılan büyüler çok etkili büyülerdir. Bunun nedeni, büyüler yapılırken büyü yapılacak kişinin dns ını taşıyan parçalar ile yapılan büyüler her zaman daha etkili olmuştur. Bir kişiyi aşık etmek ve aynı zamanda psikolojik baskı altına almak için birden fazla yol olur, büyüler de bu yollardan biridir, bu büyüler ile aşık etmek istenen kişi o kişiyi birlikteliğe ikna etmek ve ya ilişkiye ikna etmek için bu yollar kullanılmaktadır.

Saç Tırnak ile yapılan büyü etkisi çok yüksek olan bir aşk büyüsü türüdür. Aşık olması istenen kişi için bu büyüler yapılabilir. Bu büyüleri yaparken çok dikkatli olmak gerekir. Saç Tırnak büyüleri de kendi içlerinde gruplara ayrılmışlardır, bunlardan biri de yedirme büyüsüdür, saç tırnak yakma ve kül halinde kullanma gibi kendi içlerinde gruplara ayrılmış. Bunlar bağlama ve aşk büyüsü olarak gruplandırılır. Bu kendine aşık etme büyüleri yapılan kişiye doğrudan zarar vermese bile etkisi mutlaka olacaktır, bu psikolojik ve fiziksel zararlara neden olabilmektedir.

Saç Tırnak büyüsü duası bulunan bir büyüdür, büyü yaparken dua etmek ve aynı zamanda tılsım hazırlamak gerekir. Bu da havas ilmini bilen kişilerden yardım almak anlamına gelir. Havas ilmi dediğimiz ilim ise çok fazla bilgi gerektiren bir alandır. Her hoca ve medyum bu işi yapamaz, özellikle tılsım hazırlamak gibi işlemlerde havas ilmini bilen kişilerin yapması elbette daha iyi olacaktır.

Tılsım hazırlanarak ve duası okunarak yapılan saç tırnak büyüleri oldukça etkili bir büyüdür. Sa. Tırnak Büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım alması gerek.. Bu yüzden uzman birinden yardım ve destek almak tabi ki çok önemlidir. Doğru kişiye gidilmez ise, etkili sonuçların yanı sıra durum daha kötüye gidebilir. Bu yüzden her zaman dikkatli olmakta fayda vardır.

İnsanlar birçok nedenlerle büyülere başvurdukları herkes tarafından bilinmektedir. Kendilerinin çözüm bulamadıkları sorunlarda çözümü büyülerde aramayı tercih etmişlerdir. En yaygın olan büyüler aşk büyüleri kullanılır. Aşk büyüleri bu konuda uzman kişiler tarafından yapıldığında başarı sonuç elde etmek yüksek bir ihtimaldir. İnsanlar, kendi başlarına bu tür işleri ve işlemleri denememeleri gerek. Aşk büyüleri içinde oldukça etkili olduğu bilinen büyüler olur. En kolay şekilde yapılabilen bazı aşk büyüleri şu şekildedir;

Sevgiliyi etkilemek için yapılan aşk büyüsü

Büyü için bir tabak alınır ve içine bir mum ışığı altında Zambak kökü, talk pudrası ve sandal ağacı konur. Bu malzemeler on gram şeklinde hazırlanır. Devamında bu malzemeler parmak uçlarıyla birbirine karıştırılır. Karıştırılan malzemeler beyaz bir zarfın üzerine dökülür. Sonrasında ise mum üflenerek söndürülür. Son olarak karışımın bir kısmı büyü yapılan kişinin cebine gizli olarak bırakılır. Bu sayede sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacak ve sizin olacaktır.

Baştan çıkarma iksiri

Ay ışığı olan bir ortama bir bardak su konur. Bardağın içine toz haline getirilmiş hindistan cevizi, rezene tohumu, rendelenmiş olan zencefil ve kurutulmuş kekik eklenerek Karışım bir gece ay ışğı altında bekletilir. Sonrasında karışım bir cam şişeye konur. Son olarak karışım sevilen kişinin elbisesine sürülür veya dökülür. Bu karışımın birazı ile bile sevdiğiniz kişiyi baştan çıkarmanız mümkün olacak.

Yeni biriyle tanışmak yeni bir aşka başlamak için

Öncelikle İki adet pembe mum alınır ve mumlar birbirine 30 cm uzaklıkta olan şamdanlara yerleştirilir. Mumlardan biri sizin için diğeri ise sevdiğiniz kişi için kullanılır. Şamdanların bir ip kullanılarak birbirine bağlanması gerek. Bir gün sonra bu bağ çözülür ve birbirine daha yakın olacak şekilde tekrar bağlanır. Bağlandıktan sonar mumlar söndürülür ve bu işlem 7 gün boyunca tekrar yapılır. Mumlar birbirine değecek şekilde ayarlanır. Yedinci günün sonunda da mumların söndürülmesi gerek. Mumlar söndürüldükten sonra şamdanlar çözülür ve bağlamada kullanılan ip kişisel eşyalarla birlikte saklanması gerekir.

Kendine aşık büyüleri çoğunlukla aşk konusunda çaresiz kalmış insanların başvurmuş oldukları bir yöntem olarak göze çarpar her zaman. Bu konularda uzman olmayan kişilerin çeşitli zararlar görmemeleri ve sorunlar ile karşılaşamamaları için kendi başlarına uğraşmamaları gerektiğini bilmeleri gerek. Kendine aşık etme büyülerinde ve özellikle Mum büyüsünde mum rengine dikkat edilmesi gerekir çünkü önemlidir. Mumun rengi büyünün ne amaçla yapıldığını ifade eder. Kırmızı mum, aşk, sevgi, muhabbet, bağlama, cinsellik gibi amaçlar için, beyaz mum kısmet açmak, evlilik, nişanlılık gibi amaçlar için, yeşil ve sarı renkli mumlar şifa vermek ve hastalıklardan korunmak ve kurtulmak için, mavi mum huzur, dileklerin kabul olması, isteklerin gerçekleşmesi gibi amaçlar ile, siyah mum ise tamamen kötü amaçlar ile kullanılan mum rengidir.

Birbirinden çok çeşitli nedenler ile ayrı düşen insanların yeniden kavuşması için ve dileklerinin yerine gelmesi için özel bir dua ile yapılan işlemlerden meydana gelmiştir. Duanın ve ya büyünün yapılması için sevgililerden birinin bu konuda uzman olan bir kişiye başvurması ve bu konunun son derece gizli tutulması büyü için önemlidir. Büyünün başarılı olması için bu gizlilik mutlaka gerekir. Kocasına yeniden kavuşmak isteyen insanlar bu konuda uzman olan kişilere giderek kendilerine yardım etmelerini istemektedir. Gittikleri bu kişiye sevgilisinin ismini, kendi ismini ve baba ve annelerinin isimlerini söyleyerek uzman olan kişiye büyüyü yaptıracak olan kişi dilediği şeyi belirtir. Büyüyü yapacak uzman kişi büyüyü yapacağı kişinin de büyüyü yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma ihtimallerinin olup olmadığına bakar. Sonrasında uzman olan kişi büyünün yapılmasını isteyen kişinin aynı gün içinde kendisine tekrar gelmesini ve gelirken de bir bardak deniz suyu getirmesini söyler mutlaka. Çünkü deniz, ayrılan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir sembol olarak bilinir. Bu konuda uzman kişi bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı gerekli olan sureleri okuyarak işlemi başlatır ve Suya uygulanan işlem sona erdikten sonra suyun getiren kişinin başı üzerinde 7 kez dolaştırılması gerekir. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatır ve eşlerin isimlerini belirtir. Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üfler. Ama durum bu noktaya gelmeden öncelikle ilişkilerinizdeki olumsuz durumları ve kendi hatalarınızı düşünmeniz daha doğru olacaktır. Elbette eşinizin de ilişkide olumsuz davranışlar sergilemiş olabilir. Bu neden ile her iki tarafında önce kendi hatalarını düzeltmesi doğrusu olacaktır. Aşk büyüsü yapılan kişi büyünün etkisi ile karşı tarafa sevgi besler. Aşk büyüsü yapılan kişi kendisinde büyü olduğunu anlayamaz, Kocanızı eve bağlamak için falcılardan, büyücülerden ve benzeri kişilerden medet ummamanız gerektiği bilinmelidir. kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve doğru olan budur. Bu tür aşk büyüleri için kendi başınıza yapacağınız işlemlerle başarılı olabilmeniz mümkün olmaz ve ayrıca buna benzer işlemler de günahtır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here