KİŞİDE KÖTÜ DUA OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

0
333

Kişi de kötü dua yani Büyü yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki oluşturur ve bu oluşan etki negatif yönde olur her zaman. Böyle bir etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli ederler. Büyüler ve kötü dualar insanlara kötü niyetle yapılırlar, büyüler ve kötü dualar her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yok ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine kötü dua okumak ve büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmakla birlikte affı olmayan bir günahtır. Kötü dua yani Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar kötü dua etmenin yani büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde kötü dua olduğu ve ya büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birçok cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde kötü bir dua ve ya büyü olduğuna inanmamasının yanında yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde oluşan bir durumdur. Yapılan bazı kötü dualar yani kara büyüler çok etkili olur dua ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü dua ve büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Kötü dua okuyan veya Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülmektedir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasındadır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Kötü duaların ve ya Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan kötü dualar ve büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir. Kötü dua ve büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli kötü dua büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha vahim boyutlara ulaşır. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Dışarıda karşılaştığımız çoğu sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklar ile uğraşmadan önce kötü dua ve ya büyü illetinden kurtulması şarttır. Büyü bozulmadığı taktirde kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here