KİŞİNİN DUA KAPISI KAPANIR MI?

0
237

Evet kişilerin bazı durumlarda dua kapısı kapanır ve ettiği dualar yerine ulaşmaz, bunlar çoğunlukla büyü yolu kullanılarak yaşanan bir durumdur. Büyü yolu ile kişinin yıldızı sıfıra düşürülerek kişinin her yerden şans kapısını ve dua kapısını kapatabilirler. Kişinin istediği hiçbir şey yerine gelmez.

Bağlama büyüleri ağız dil bağlama yıldız bağlama kişinin kadınlığını ve ya erkekliğini bağlama gibi değişik birçok konu için bu büyüler yapılır. Kişilere yıldız bağlama büyüsü yapıldığı andan itibaren yıldızı düşmeye başlar ve kişinin olan şansı gitmeye başlar ve şans kapısı kapandığı gibi dua kapısı da kapanır. insanlarla olan ilişkisi ters gitmeye başlar kimseyle anlaşamaz. İçine kapanır, kısmetleri kapanır ve yine bununla birlikte ellerini neye atsa lar ters gider. Yıldız bağlama büyüsü yapılan kişi artık şansız bereketsiz bir insana dönüşür. Hangi işe girse ters düşer, kiminle konuşsa anlaşamaz, bunlar olunca da tabi ki kişi mutsuz olmaya başlar içine kapanır bir süre sonra. Bu yüzden yıldız bağlama büyüsü kara büyüler arasında yer almakta. Bağlama büyüleri hem iyi niyetler ile hem de kötü niyetler ile yapılabilmektedir. Aşk büyüleri de bir nevi bağlama büyüleri kapsamına girmektedir, kişilere aşk büyüleri yapıldığında zaten kişi bağlanıp kalır. Bu yüzden kişiler aşk büyüleri yaptırdıkları zaman aynı zamanda bağlama büyüsü de yaptırmış oluyorlar.

Kişi kendini çok şanssız ve bahtsız hissediyor ve dua kapısının kapandığını düşünüyor ise, mutlaka birinden bir yardım almalı ve kendine bir bakım yaptırmalı. Yapılan bakımın ardından kişinin üzerinde ne olduğu ortaya çıkar. Kişinin üzerinde yıldız bağlama büyüsü var ise, o kişi elbette bu durumdan kurtulmak zorundadır. Dinimize göre de hiçbir günahı yoktur, kişi bu durumdan kurtulmak zorundadır. Büyü yapmak günah olsa bile yapılan bir büyüden kurtulması insanlara farz kılınmıştır.

Kişilerin dua kapısı kapanırsa kişinin istediği ne varsa hiçbiri yerine gelmez, kişinin büyün kısmeti kapanır ve bu kişiyi olumsuz şekilde etkiler. Bu yüzden kişiler böyle bir durum hissettikleri zaman uzman birinden yardım alması gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here