KISMET BAĞLAMA BÜYÜSÜ

0
205

Kısmet dediğimiz şey kişinin elinden geleni yapıp gerisini ALLAH a havale etmesidir. Kişiler bir şey için uğraştıktan sonra geri kalan her şeyi ALLAH a bırakıyorsa ve eğer ALLAH bunu kişi için hayırlı görüyorsa kişi mutlaka bundan olumlu sonuç alır. Ancak olumsuz oluyor ise mutlaka bunda da bir hayır vardır. Kişinin böyle bir durumda olumsuzluklar yaşadığında isyan etmemesidir. Kişi elinden geleni yapıp gerisini yüce yaratıcıya bırakmalıdır. Kısmetinde ne var ise onu zaten yaşayacaktır. Her şey elbette nasip kısmettir. Bazı zamanlarda kişilerin şanslı olması ve ya şanssız olması kişinin doğum anına başlıdır. Bazı insanlar doğuştan şanslı olur ve hayatı boyunca hep güzel şeylerden yararlanır, bunlar olurken bazı insanlar da doğuştan şanssızdır, bunlar kişinin doğum anındaki yıldız gezegen ve bununla birlikte güneşin konumları ile ilgilidir. Özellikle güneşin etkisi kişi üzerinde çok fazladır. Eğer ki, doğan kişi doğum anında güneşin tepede olduğu bir vakitte doğuyor ise kişi zaten şanslı olur. Eğer düşük konumlar almış ise güneş ve gezegenler kişi bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Yani hayatı boyunca şanssız olacaktır denilebilir.

Kısmet bağlama büyüsü ile kişinin kısmeti bağlanabilir, kişi aslında çok kısmetlidir ancak büyü ile o kişinin kısmeti bağlanır ve kişinin yıldızı sıfıra düşürülür. Durum böyle olunca elbette kişinin kısmeti bağlanır ve olacak işleri bir türlü gerçek hayata geçirilmez, son anda bir sorun çıkabilir ve olacak işi olmaz, yine aşk hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamaz. Sevdiği kişi ile sürekli bir problem yaşarlar ve sonu yine ayrılıkla biter.

Kısmeti bağlanacak kişi büyü yapıldığı zamandan itibaren kısmeti kapanmaya başlayacaktır. Kişi üzerinde böyle bir büyü yapıldığı düşünüyor ise mutlaka bu durumu çözmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi hayatı boyunca kısmetsiz bir şekilde yaşam sürer. Bu büyüden kurtulma olasılığı vardır. Bunun için uzman birinden yardım almalı ve ardından iyi bir bakım yaptırmalıdır. Uzman kişi bakım sırasında kişinin üzerinde ne olduğunu çok rahat bir şekilde görecek ve ne yapılması gerektiğini size söyleyecektir. Kısmet bağlama büyüsü gibi durumlarda kısmet açma büyüsü yapılabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here