KISMET BAĞLAMAK İÇİN YAPILAN BÜYÜLER

0
262

Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki meydana getirirler ve bu oluşan etki maalesef negatif yönde olur. Bu etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetler ile ve ya kötü niyetler ile yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almıştır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah olmakla birlikte affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamına gelir. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçememişlerdir. İnsanların normalde elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Kısmet bağlamak için yapılan büyü leri açıklamadan önce, Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birçok cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanında yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde oluşan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler de çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi hayattaki her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilip yalnız olurlar. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülebilir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasındadır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Kısmet bağlamak için yapılan büyüler vardır ve bu büyülerin başında ise, kaşık büyüsü sabun büyüsü yer almaktadır. yapılan kötü büyülerin hepsi kısmet bağlanması için de yapılırlar. Kara büyünün yapıldığı her insanın kısmeti de bağlanır. Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha vahim boyutlara ulaşır. Dışarıda karşılaştığımız çoğu sara hastalarının büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyüden kurtulması şarttır. Büyü bozulmadığı taktirde kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here