KISMET BAĞLANMASI

0
236

Kısmet dediğimiz bu metafizik kavram kişinin her hangi bir konuda elinden geleni yapıp gerisini ALLAH a bırakmasıdır. Kişiler her hangi bir şey için uğraştıktan sonra gerisini ALLAH a bırakıyorsa ve eğer ALLAH bunu bu kişi için hayırlı görüyorsa kişi mutlaka bundan olumlu sonuç alacaktır. Ancak olumsuz oluyor ise mutlaka bunda da bir hayır vardır. Kişinin burada olumsuzluklar yaşadığı zamanda isyana girmemelidir. Kişi elinden geleni yapıp gerisini yüce yaratıcıya bırakması gerekir. Kısmetinde var ise onu zaten yaşayacaktır. Her şey elbette nasip kısmettir. Bazen kişilerin şanslı olması ve ya şanssız olması kişinin doğum anına başlıdır. Bazı insanlar doğuştan şanslıdır ve bunun yanı sıra hayatı boyunca hep güzel şeylerden faydalanır, bunlar olurken bazı insanlar da doğuştan şanssızdır, bunlar kişinin doğum anındaki yıldız gezegen ve aynı zamanda güneşin konumları ile ilgilidir. güneşin etkisi kişi üzerinde çok fazla etkili olmaktadır. Eğer doğan kişi doğum anında güneşin tepede olduğu bir vakitte doğuyor ise kişi zaten şanslı olur. Eğer düşük konumlar almış ise güneş ve gezegenler kişi bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Yani hayatı boyunca şanssız olacaktır.

Büyü yolu kullanılarak ta kısmet bağlanabiliyor, kişi özünde çok kısmetli olur ancak büyü ile o kişinin kısmeti bağlanır ve kişinin yıldızı sıfıra düşürülür malesef. Durum böyle olunca elbette kişinin kısmeti bağlanır ve olacak işleri bir türlü gerçekleşmez, son anda birden bir sorun çıkabilir ve olacak işi olmaz, yine aşk hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamaz. Sevdiği kişi ile sürekli bir problem yaşar ve sonu yine ayrılıkla biter.

Kısmeti bağlanacak olan kişi büyü yapıldığı andan başlayarak kısmeti kapanmaya başlar. Kişi üzerinde böyle bir büyü olduğunu düşünüyor ise ve ya hissediyor ise mutlaka bu durumu çözmesi gerekir. Aksi durumda kişi hayatı boyunca kısmetsiz bir şekilde yaşar. Bu büyüden kurtulma olasılığı vardır. Bunun için alanında uzman birinden yardım almalı ve ardından iyi bir bakım yaptırmalıdır. Uzman kişi zaten bakım sırasında kişinin üzerinde ne olduğunu çok rahat bir şekilde görecek ve ne yapılması gerektiğini size söyleyecektir. Kısmet bağlılığı gibi durumlarda kısmet açma büyüsü yapılabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here