KISMET BAĞLILIĞI NASIL ANLAŞILIR?

0
273

Kısmet bağlılığının anlaşılması çok kolaydır, kısmeti bağlanmış kişinin hiçbir şeyde ve yine hiçbir konuda kısmeti yoktur. Her şeyi bağlanmıştır. Ne sevdiği ile mutlu olabilir, ne de iş hayatında başarılı olabilir nede evde bir huzuru olur, her konuda kötülükleri üzerine çeker, burada kişinin negatif olan her şeye açık hale gelmesi olarak açıklanabilir. Kişinin aura sı çok zayıflamıştır, hayata karşı koruma kalkanı zayıflamış kişiler bütün kötülüklerden çok kolay etkilenebilir. Böyle bir durumda kişi elbette kötü olan her şeyi üzerine çekecektir.

Kişiye yapılan bir büyü var ise önce bu büyünün ne olduğu ve hangi amaç ile yapıldığının çözülmesi gerekir aksi taktirde kişi hayatı boyunca kısmet bağlama büyüsünün etkisinde kurtulmaz. Büyü ile kısmeti bağlanmış ve ya kapatılmış kişilerin hayatı hep kötüye gider, hiçbir zaman hiçbir işi yolunda gitmez, olacak bütün işleri bir türlü gerçekleşmez, aşk hayatında ise yine bir türlü mutlu olamaz. Elinden geleni yapar ancak istediği sonucu alamaz.

Kişi kısmet bağlama büyüsüne maruz kalmış ise, büyü yüzünden kişinin yıldızı sıfıra düşürülmüş ve kişinin aura sı zayıf düşmüştür. Durum böyle olunca kişi negatif olan her şeye ve her kötülüğe açık hale gelir. Yine böyle durumlarda kişinin koruma kalkanı zayıf olduğu için negatif olan her şeyi üzerine çekecektir. Kişi böyle bir durumda mutlaka mutsuz olacaktır ve kötü olan her şey onu bulmaya başlayacaktır. Kişi zayıfladıkça hep daha fazlası o kişiyi bulacaktır.

Kısmeti bağlanan kişi bu durumu fark eder ise hiç vakit kaybetmeden alanında uzman birinden yardım alması gerekmektedir. Bu durumu çözmediği ve atlatmadığı sürece hayatı boyunca bu büyüden kurtulamaz, bu yapılan büyü ile yaşar durur, iyi ve alanında uzman biri ile bu durum çözülebilir kişiye yapılacak bir bakımın ardından kişinin üzerinde olduğu bulunur ve bu durumdan nasıl kurtulacağı bilgisini alırlar ve yine ona göre hareket ederler. Uzman kişi bunları cinler aracılığı ile kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Kişi yardım alacağı uzmanı iyi seçmeli ve yine ona göre hareket etmelidir.

TEILEN
Önceki İçerikKISMET BAĞLILIĞI
Sonraki İçerikKISMET BAĞLANMASI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here