KISMET KAPALILIĞI NASIL ANLAŞILIR?

0
261

Her şeyin kader kısmet olduğuna inanan çok sayıda kişi vardır. İnsanlar ellerinden geleni yaptıktan sonra gerisini yüce yaratıcımız ALLAH a bırakır. Buna tevekkül adını da verebiliriz. Bazı insanlar doğuştan kısmetsiz olabilmektedir. Doğduğu andaki yıldızların gezegenlerin ve güneşin konumu çok önemlidir. Kişinin doğduğu andaki yıldız gezegen ve güneş konumları yıldız düşüklüğünde ise kişi zaten şanssız oluyor. Bu yüzden kişinin doğum anındaki yıldızların gezegenlerin ve güneşin konumu çok önemlidir. Kişi hayattaki kısmeti kaderi şansı bu gibi ölçütlerle ölçülebilir.

Kısmet kapalılığı dediğimiz durum ise, bazen kişi elini neye atsa ters gider, olacak işleri son anda çıkan bir problem yüzünden geri kalır, aşk hayatında yine sürekli olumsuz şeylerle karşılaşır ve bu yüzden kişinin hayatında her şey ters gider. böyle bir durumda kişi mutsuz olur haliyle. Kişinin hiçbir şeyde kısmeti yoktur.

Yukarıda söz ettiğimiz kısmet kapalılığı doğuştan gelen bir durum olarak önümüze çıkarken büyüler yolu ile kişinin kısmetinin kapanması durumu vardır. Kişi büyü yaptırmak istediği kişinin kısmeti büyü yaparak ve ya yaptırarak kısmetini kapatabilir. Kişi böyle durumlara dikkat etmesi gerekir her zaman. Kişinin hayatında bir anda her şey ters gidiyor ve bu olumsuzluklar sürekli hale geliyor ise kişi mutlaka uzman birine gidip ondan yardım almalıdır. Büyüler yapılırken kısmet kapatma büyüsü yapılmaktadır. Bu büyü yolu ile kişinin kısmeti kapatılır ve büyü yapılan kişinin hayatı bir anda tersine dönüyor ve kişi elini neye atıyor ise ters gidiyor ve bir süre sonra kişi depresyona girebiliyor. Olacak işleri bir anda çıkan bir sorun yüzünden geri kalır ve bu durum kişinin hayatında hep olmaya başlar, kişi eğer bu durumu fark eder ise, bu durumdan kurtulma şansı var demektir. Kişi hiç vakit kaybetmeden uzman birine gidip ondan yardım almalıdır ve büyü bozulduktan sonra kısmet açmak için ve ya normal seviyeye getirmek için yıldız yükseltme ve ya kısmet açma büyüsü yapılabilir. Bu durumda önemli olan alanında gerçekten uzman ve ilim sahibi kişilerden yardım almaktır.

TEILEN
Önceki İçerikKISMET KAPALILIĞI
Sonraki İçerikKISMET BAĞLILIĞI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here