KİTAPLARDA YAZAN BÜYÜ TARİFLERİ DOĞRU MU?

0
220

Büyüler tarihten bu yana varlığını sürdürmüştür. İstediklerini elde edemeyen kişilerin bu yöntemleri kullanarak istedikleri şeyleri elde etmesi her daim büyülerin var olmasına neden olmuştur. Bu yüzden insanlar için büyüler vazgeçilmez hale gelmiştir. Kimisi hayırlara vesile olacak şeyler için büyü yolunu kullanırken kimleri ise, sadece düşmanlık kin ve nefret duygularından yola çıkarak büyüleri kullanmışlardır. Kara büyü dediğimiz bu kötü büyüler insanlara büyük zarar verirler, zaten amaç sadece zarar vermektir. Kara büyüleri her hoca ve ya medyum yapmaz, bu yüzden kişiler papaz lara giderler ve onlardan yardım isterler. Yine kara büyüler yapılırken enerjiden oluşan bedensiz varlıkların yardımı ile yaparlar ,bu yüzden bu büyülerin etkisi diğer büyülere göre daha fazla ve etkilidir.

Her insan kalkıp büyü yapamaz, internette olsun kitaplarda olsun bir sürü büyünün nasıl yapıldığı ve hangi duaların okunduğu yazmaktadır. Bunlar doğru olsa dahi asla tam olarak verilmezler, sıradan bir kişi bu büyüleri yapmaya kalkarsa büyüler tutmayabilir ve ya tam tersi gibi durumlar söz konusu olabilir. Böyle durumların yaşanmaması için hiçbir zaman tam olarak bilinmez. Sıradan insanlar bu büyüleri yapabilselerdi hocalara ve ya medyumlara gerek duyulmazdı. Her insan büyü yapamaz, yapılması gereken ve uyulması gereken kurallar vardır. Dediğimiz gibi büyüler yapılırken yardım alınır bedensiz varlıklardan, bu varlıkların iyi büyüler olsun kötü büyüler olsun her zaman yardımları alınır. Bu yüzden her insan internette ve ya kitapta okudukları ile büyüler yapamaz.

İnsanların bunların farkında olarak hareket etmesi gerekir. bu ilmi herkesin bilmesi ve uygulaması mümkün değildir. Büyüler yapılırken yanlış yapılan en ufak bir işlem farklı sonuçlar doğuracaktır, bu sebepten dolayı kimsenin internette ve kitapta okudukları ile büyü yapmaya kalkmaları tavsiye edilmez, her işin bir ustası olduğu gibi bunların da ustası hoca ve ya medyumlardır. Büyü yapmak ve ya bozdurmak isteyen kişi alanında bir uzman medyum bularak yardım istemelidir, yoksa daha kötü sonuçlar olabilir. Bu gibi durumların yaşanması kişilere çok zarar verebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here