KÖTÜ BÜYÜ

0
281

Kötü büyü aslında kara büyü anlamına gelir ve bu büyüler kötülüğe hizmet ederler. Bu yüzden papaz büyüsü adını alırlar. Papaz büyüsü ile ilgili halk arasında yaygın olan iki inanç türü vardır, biri bu büyüyü sadece papazların yaptığı, bir diğeri ise, bu büyünün kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisinden yapılmasıdır. Aslına bakacak olursak bunlar yanlış bilgiler ve inançlar değil ama bu eksik bir bilgi ve inanıştır. Papaz büyülerini genellikle papazların yapması ve Papaz büyüsü ismini almasının sebebi ise, bu büyülerin dinimizce hiç uygun olmayan yollar ile yapılmasından kaynaklanır. Kadının aybaşı kanı ve ya erkeğin menisi dışında kullanılan başka malzemelerde vardır ve yine bu malzemeler dinimizce hiç uygun değildir. Havyan uvuzları da yine bu büyülerin yapılmasında kullanılan malzemeler içinde yer alır.

Papaz büyüleri kötü amaçlara hizmet eder ve dinimizce uygun olmayan yöntemler ve malzemeler kullanılır, bu yüzden dinimizi yaşayan hoca ve medyumlar bu büyüleri yapmak istemez ve bu durumda papazlar devreye girer, papaz büyüleri insanları ayırmak, düşmanlık etmek, kişiyi bunalıma sokmak ya da ortadan yok etmek için yapılır. Papaz büyüsü büyük bir emek ile yapılan ve çok etkili büyülerdir. Kadının aybaşı kanından ve ya erkeğin menisinden yapılan büyüler bağlama büyüleridir. Kadının aybaşını kullanılarak yapılan papaz büyüsünde,büyü yapılan erkek bir anda büyü yaptıran kadını düşünmeye başlar ve o kadından başkasını gözü göremez hale gelir, sürekli o kadını görmek ve yine o kadın ile vakit geçirmek ister. Erkek bu kadın olmadan yaşayamaz hale gelecektir. Kadınlar bunu eşlerine ve ya elde edemedikleri erkeklere yaparlar her zaman. Bu büyü ile kadın ölene kadar erkeği kendine bağlamış olur. Yine çok etkili olan papaz büyüsü, ölü toprağı büyüsüdür. Bu büyü yapılırken ölünün toprağı ile yapılırlar. Kişiyi yok etmek için yapılan bir büyüdür.

Papaz büyülerinin bir özelliği ise, her bakımda çıkmamasıdır. Bunun için hoca ve medyumlar özel bakımlar ile görebilirler. Bir diğer yanlış inanç ise, bir papaz büyüsünü yine ancak bir papaz çözebilir. Böyle bir şey yoktur, alanında iyi olan hoca ve medyumlar papaz büyülerini rahatlıkla çözebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here