KURAN OKUYARAK BÜYÜ BOZULUR MU?

0
264

Büyülerin yapılış amacı ve yapılış yöntemleri çok fazladır. İnsanlar elde edemedikleri her şeyi büyü yolu ile elde etmeye çalışırlar. Bu kişilerin istediği şeylere kavuşması için büyü yoluna başvurmaları kişinin ne kadar istekli olduğunu ifade eder. Büyüler iki amaç ile yapılır, amaç ya iyidir ya da kötü . tarihten bu güne kadar gelen büyüler insanların istediklerini elde etmede önemli bir faktör olmuştur. Büyüleri her insan yapamaz, büyüler yapılırken ise enerjiden oluşan bedensiz varlıkların desteği ile bu büyüler gerçekleştirilir. Büyü yapan kişiler cin adı verdiğimiz bedensiz varlıklar ile iletişim kurarlar ve bu varlıklar ile dostluk kurarlar. Dost olduktan sonra da büyü işlemleri için bu varlıklar kullanılır. Büyü yapan kişilere bilgiler bu şekilde gelmektedir.

Büyü yapılması kadar büyünün bozulması da gerekli işlemler ve uzmanlık ve bilgi gerektirir. Kişi kendisine bir büyü yapıldığını hissediyor ise mutlaka alanında uzman bir kişiden yardım alması şarttır. kendisine büyü yapıldığını düşünen kişi bir hocadan yardım aldığında hoca bu kişiye öncelikle bir bakım yapacaktır. Hocanın yaptığı bakım sonrası kişinin üzerinde olan negatif bir şeyler varsa bunun için nelerin yapılması gerektiğini söyleyecektir. Genel olarak hoca öncelikle büyüyü bozacak ve ardından büyü yapılan kişiyi koruma altına alacaktır ve sonraki yapılacak büyülere karşı da korunmuş olacaktır.

Kişiye büyü yapıldığında kuran okuyarak bu büyüden kurtulması maalesef mümkün değildir. Şifa nın Allah tan geldiğini biliriz. Fakat kuran okumak büyünün bozulması için yeterli değildir. Öncelikle büyü yapılan kişi ruhen fazlaca yıpranmış halde olacağından kuran okumak o kişilere çok ağır gelecektir. Bazı yerler de her gün okunması gereken dualar verilmektedir. Bunlar büyü yapılmış kişiye ağır geleceğinden ve bir sonuç alamadığını gördüğünde umutları yok olacak ve daha fazla umutsuzluğa kapılarak Allah a isyan etme durumuna gelebilir. Kuran mutlaka şifa verici ve rahatlatıcıdır fakat büyü yapılmış biri kuran ve ayetler okuyarak büyü den kurtulamaz. Bu iş için alanında başarılı bir hocadan yardım alarak yapılan büyüden kurtulması gerekir. hoca büyüyü bozmak için gereken her şeyi yapacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here