MEDYUM NELER YAPAR?

0
264

Medyumlar büyü yapımı, büyü çözümü, vefk, dua ve muska gibi konularla uğraşan kimselerdir. Medyumlar aynı anda birçok iş ile ilgilenebilirler. Genel şekilde düşünecek olursak medyumlar hayatımızı düzene sokabilir, karşılaştığımız bazı sorunlardan bizi kurtarabilir, ya da bize veya sevdiklerimize zarar vermek amacıyla güçlerini kullanabilir ve başımızı çeşitli sorunlar açabilirler. Bu nedenle kişilerin yardım almak için gidecekleri medyumları iyi araştırmaları ve güvenilir olduğuna inandıkları kişiyi seçmelidirler. Kötü sonuçların ortaya çıkmaması için bu konuda kişilerin özen göstermeleri gerekmektedir. Bu konuda resmi ruhsatlı medyumlar tercih edilmelidir. Medyumlar büyü yapabilirler. İyi ve kötü amaçla yapılabilen çok sayıda büyü olduğu bilinmektedir. Bu büyülerle medyumlar kişilere hayatlarında çok ciddi sorunlar yaşatabilirler. Yapacakları tek bir büyü ile hayatınızın işleyişine iyi ya da kötü yönde yaşamınızın sonuna dek etkileyebilir. Bu kişiler cinleri kullanarak işlemlerini gerçekleştirirler. Cinleri kullanarak yapılması gereken işleri onlara yaptırabilirler. Hayatınızda oldukça başarılı olmanızı ve daha iyi bir insan olmanızı sağlayabilirler.

Medyumlar ayrıca diğer alemlerle iletişim içinde olan kişilerdir. Diğer alemlerdeki canlılarla konuşabilir oradan size haber iletebilir ya da sizde oraya haber ulaştırabilirler. Elbette bu işler için iyi ya da kötü cinleri kullanmaktadırlar. İnsanlar cinler gibi çok daha fazla şeye muktedir değildirler. O yüzden bizim olup bitenleri anlamamız kısıtlıdır. Bu nedenle birçok şeyi reddederek yaşamayı tercih ederiz ancak inanarak yaşamak hayatımızı kolaylaştıracaktır. Medyumlar, insanların duyularıyla algılayamadıkları bazı kavramları algılayabilmektedir. Bu durum medyumları özel kılan yetenekleridir. Medyumlar ruhsal amaçlar için kullanılan kişilerdir. Medyumlar eterik ve fizik dünyalar arasında bir bağ kurar, ruhlar ve diğer alemlerle haberleşmeyi sağlayabilirler. İnsanlar her tarafı enerjiyle çevrili olan kişilerdir. Bu enerji fizik plandan ayrılmış olan kişiler düşüncelerini ve işlerini içinde barındırırlar.

İnsanlar medyumların bu özellikleri ve yetenekleri nedeniyle onlardan faydalanmaktadırlar. Herhangi bir ruhani sorunları olduklarında ya da büyü ve benzeri işler için medyumları kullanmaktadırlar. Büyü yapma, diğer alemlerdeki canlılarla iletişime geçmek insanlara her ne kadar iyi görünse de bunların yapılması günahtır ve dinimiz tarafından yasaklanmıştır.

TEILEN
Önceki İçerikMEDYUM HOCALAR
Sonraki İçerikMEDYUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here