MEZAR BÜYÜSÜ NEDİR?

0
372

Mezar büyüleri adından da anlaşılacağı üzere mezardan alınan toprak parçası ile yapılan bir büyüdür. bu büyü kara büyülerin içinde yer almasının yanı sıra aynı zamanda bir papaz büyüsüdür diyebiliriz. Mezar büyüsü hiçbir zaman iyi niyetler kullanılarak yapılan bir büyü değildir. Hatta bütün kötü niyetleri içinde tutan bir büyü olarak büyüler kuşağında yerini almıştır. Bu büyü işyerlerinin müşterilerinin kesilmesi, işyerindeki işlerin bağlanması ve huzursuzluk için yapılmasının yanı sıra aile içi huzursuzluk için de yapılabilmekte. Yine iş yerinin yok olması dağılması o mekanın terk edilmesi ve yine ailenin parçalanması için yapılan bir büyüdür.

Mezar büyüsü mezarlıktan ve özellikle selvi ağacının dibinden alınan toprak ve bu toprağın çamur şekline gelmesi için yedi farklı çeşmeden alınan su lazımdır ve bu yedi farklı çeşmeden alınan su ile toprak birbirine karıştırılarak yoğurulur ve çamur kıvamına getirilir. Elde edilen bu çamur kuru bir ağacın altına konularak bir süre burada bekletilir ve Bu bekleme işlemi de tamamlandıktan sonra bu çamur kırk ayrı parçaya bölünerek konulması istenen mekanlara konulur ve böylece mezar büyüsünün bir parçası daha bitmiş olur. Bazen de mezar büyüsü yapılırken bu elde edilmiş çamura domuz yağı da eklenebilir, bu da edinilen bilgiler arasında yer alır. Kırk parçaya bölünen ve kötülüğün nereye gelmesi isteniyorsa o mekana bırakılır ve artık o mekana huzursuzluk kavga tartışmalar ve geceleri uykusuzluklar başlamış olur. Mezar büyüsünde istenilen mekanlara konulan toprak parçaları ile kişilerde büyü etki etmeye başlar ve bu büyüye maruz kalan kişiler geceleri uykusuzluk çektiği için sabahları yataktan kalkamazlar ve işyerlerine gitmek dahi istemezler, eli kolu bağlanmış gibi dururlar, bu büyünün etkisinde kalan kişiler elbette olumsuz olan her şeyi üzerlerine çekerler ve maalesef bunların yanında büyük mutsuzluklar yaşarlar.

Bu büyüden kurtulmanın yolu ve yöntemi elbette vardır, uzman birini bularak bu kişiden yardım alınması gerek. uzman kişi bulunduktan sonra büyünün olduğu mekanda ruhani bir temizlik yapılması gerekir. Bu işlemin ardından bu negatif enerji olan habis ruhlar daire içine alınarak bir bağlama işlemi yapılır.

TEILEN
Önceki İçerikMEZAR BÜYÜSÜ
Sonraki İçerikBÜYÜ YAPAN HOCALAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here