MEZAR BÜYÜSÜ

0
217

Mezar büyüleri mezardan alınmış toprak ile yapılan bir büyüdür ve bu büyü kara büyülerin arasında yer almasının yanı sıra aynı zamanda bir papaz büyüsüdür. Mezar büyüsü hiçbir zaman iyi niyetler ile yapılan bir büyü değildir. Hatta bütün kötü niyetleri içinde barından bir büyü olarak büyüler kuşağında yerini almıştır. Bu büyü işletmelerin müşterilerinin kesilmesi, işlerin bağlanması ve huzursuzluk için yapılmasının yanı sıra aile içi huzursuzluk için de yapılabilmektedir. Yine iş yerinin dağılması o mekanın terk edilmesi ve yine ailenin parçalanması için yapılan bir büyüdür.

Mezar büyüsü mezarlıktan ve özellikle servi ağacının dibinden alınan toprak ve bu toprağın çamur şekline gelmesi için yedi ayrı çeşmeden alınan su lazımdır ve bu yedi çeşmeden alınan su ile toprak birbirine karıştırılarak yoğurulur ve çamur kıvamına getirilir. Elde edilen bu çamur kuru bir ağacın altına konularak bir süre burada bekletilir. Bu bekleme işlemi de tamamlandıktan sonra bu çamur kırk parçaya bölünerek konulması istenen mekanlara konulur ve böylece mezar büyüsünün bir parçası daha tamamlanmış olur. Bazen de bu büyü yapılırken bu elde edilmiş çamura domuz yağı da eklenebiliyor, bu da edinilen bilgiler arasında yer almaktadır. Kırk parçaya bölünen ve kötülük nereye gelmesi isteniyorsa o mekana bırakılır ve artık o mekana huzursuzluk kavgalar tartışmalar ve geceleri uykusuzluklar başlamış olur. Mezar büyüsünde mekanlara konulan toprak parçaları ile kişilerde büyü etki etmeye başlar ve bu büyüye maruz kalan kişiler geceleri uykusuzluk çektiği için sabahları yataktan kalkamazlar ve işyerlerine gitmek istemezler, eli kolu bağlanmış gibi dururlar, bu büyünün etkisinde kalan kişiler elbette olumsuz olan her şeyi üzerlerine çekerler ve maalesef bunların yanında büyük mutsuzluklar yaşarlar.

Bu büyüden kurtulmanın yolları ve yöntemleri elbette vardır, öncelikle uzman birini bularak bu kişiden yardım alınması gerekir. uzman kişi bulunduktan sonra büyünün olduğu mekanda ruhani bir temizlik yapılmak zorundadır. Bu işlemin ardından bu negatif enerji olan habis ruhlar daire içine alınarak bir bağlama işlemi yapılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here