MEZARA MUSKA GÖMMEK

0
248

Mezara muska gömmek ve ya Mezara gömülen büyüler ve aynı zamanda kuyuya atılan büyü en karanlık büyüler arasında yer almasının yanı sıra bu büyüyü yapan ve ya yaptıran kişiler büyüyü yaptırmak istediği kişiye çok büyük bir düşmanlık beslemesi ile yapılabilecek bir büyüdür. Bu büyülerin yapılması kolay değildir, bütün kötülükleri içinde tutan bir büyü olarak karşımıza çıkar ve bu büyü çoğu zaman sahipsiz ve kimsesiz mezarlara gömülen ve ya konulan bir büyüdür ve aynı şekilde bu büyüler bir kuyuya atılarak ta etkilerini gösterebilmektedir.

Bu büyünün bütün kötülükleri içinde tutan bir büyü olduğunu yukarıda söylemiştik. Bu büyüleri her hoca yapamaz ve hatta yapmak istemez, bunlar karanlık büyülerdir ve her kara büyüde olduğu gibi mezara gömülen ve mezara muska gömmek, büyülerde de şeytani güçler ve yine şeytani varlıklar kullanılır. Bu büyü her kime yapılıyor ise o kişinin başı büyük bir beladır, çünkü büyünün yapıldığı kişi çok kötü şeyler yaşamaya başlar ve hayatı alt üst olur ve en son ölümle bile bitebilir. Bu büyüleri çoğu zaman papazlar yapar, dinimizce bu büyüler haram yollar ile yapılan büyülerdir ve hocalar ve ya medyumlar bu büyüyü yapmak istemediklerinden dolayı papazlar yaparlar. Büyüler yapıldığında mezarlara muska gömülerek büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bu büyü kişileri yok etmek ve devre dışı bırakmak için yapılan büyülerdir. Bazen de bağlama büyülerinde kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmakta. Kimi zaman aşk ve bağlama büyülerinde istenilen kişi için yapılan muska bir mezara ve ya bir kabire ya da bir taşın altına konularak bağlama büyüleri yapılabilir. Bütün aşk büyülerinde olduğu gibi bu büyüde sevgisine karşılık bulamayan ve ya da giden bir sevgiliyi geri getirmek için yapılırken boşanmanın eşiğinde olan çiftler içinde yine bu büyü yapılır. Her ne kadar mezara muska gömmek ile yapılan büyü iyi niyetler ile yapılıyor olsa da mezara gömülen büyülerin kara büyüler arasında yer aldığını söylemekte yarar var. Büyüler yapılırken ve bozulurken mutlaka uzman birinin yardımı ve desteği ile yapılması en doğrusudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here