MEZARLIĞA GÖMÜLEN BÜYÜ

0
268

Büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu bilmeyen yoktur ve yapılan büyüler kişiler amaç ve ya hedeflerine göre şekil kazanmaktadır. Büyüler iyi ve ya kötü olsun haram kılınmıştır. Dinimize göre yapılan her büyü büyük günahlar arasında yer alır ve affı olmayan bir günahtır. Büyü yolu ile insanların iradeleri ellerinden alınarak büyünün amacına göre hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yapılan kişilerin iradeleri ellerinden alındığından dolayı büyük bir günahtır.

Büyüler kendi aralarında ana iki gruba ayrılmıştır. Ak büyü dediğimiz büyülerin kimseyi bir zararı yoktur ve hayırlara vesile olması için yapılan büyülerdir. Kara büyü dediğimiz bu grup ise tamamen kötü niyetlere hizmet etmektedir. Bu kara büyü dediğimiz grup ise, şeytani varlıklardan destek ve yardım alarak yapılan büyülerdir. Kara büyüler yapılış şekilleri yüzünden hocaların yapmak istemediği büyülerdir ve bunlara papaz büyüsü adı verilmiştir. Bunun nedeni ise bu büyüleri papazların yapmasıdır, ancak papazların yaptığı büyüleri ancak papazlar bozabilir inancı da tamamen yanlıştır.

Büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu herkes bilmektedir. Mezara gömülen büyüleri de herkes bilmektedir. Bu mezara gömülen büyüler daha çok bağlama büyüleri ile karşımıza çıkmaktadır. Aşk ve bağlama büyülerinde yapılan muskaların mezarlığa gömülmesi ile büyü etkisini göstermeye başlar.

Bu büyünün kötülük için yapılabildiği de oluyor. bütün kötülükleri içinde barındıran bir büyü olduğunu belirtmiştik. Bu büyüleri her hoca yapmak istemez bunlar karanlık büyüler olur her kara büyüde olduğu gibi mezara gömülen büyülerde de şeytani güçler ve yine şeytani varlıklar görev alır. Bu büyü kime yapılıyor ise o kişinin başı büyük bir belada demektir, çünkü büyünün yapıldığı kişi çok kötü şeyler yaşamaya başlamasının yanı sıra hayatı alt üst olur. Bu büyüleri çoğu zaman papazlar yapar, dinimizce bu büyüler haram ve aynı zamanda yasak yollar ile yapılan büyülerdir ve hocalar bu büyüyü yapmak istemediklerinden dolayı papazlar yaparlar.

Bu büyü kişileri yok etmek ve ya bitirmek için yapılan büyülerdir. Bazen de bağlama büyülerinde kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here