MUHABBET MUSKASI GÜNAH MI?

0
260

Muskalar yapılış amaçlarına göre değerlendirilmesi gereken bir konudur. Büyüler yapıldığında muskalar hazırlanır büyünün etkisini göstermesi için bu şekilde yapılan ve aynı zamanda hazırlanan muskalar elbette günahtır. Büyülerin amaçları her ne olursa olsun büyülerin hepsi büyük günahlar arasında yer alır ve affı olmayan günahlardandır. Yüce yaratıcımız büyülerin hepsini haran ve aynı zamanda haram kılmıştır. İnsanlar doğal yollar ile elde edemedikleri her şeyi büyü yolunu ve yöntemini kullanarak elde etmeye çalışmışlardır ve bu şekilde büyülerin çeşitliliği artmıştır. Büyüler yapılırken ve bununla birlikte büyüler hakkındaki bilgilerin hepsini bizim boyutumuzda yaşamayan bedensiz varlık yani halk arasında cin diye adlandırılan ruhani varlıklardan alırlar. Bu ruhani varlıklar adından da anlaşılacağı üzere bir bedenleri yoktur ve insan gözüyle pek görmek mümkün değillerdir ve aynı zamanda enerjiden oluşan varlıklardır. Büyüler ile bu varlıklar insanlara musallat edilmektedir. Büyülerin amaçlarına göre insanlara cinler gönderilir ve bu cinler büyünün amacına göre kişiyi etkileyecektir. Bu büyüler yapılırken muskalar hazırlanır, bu şekilde hazırlanan muskalar elbette günahtır.

Yapılan büyülerin bozulmasında yine muskaların rolü çok büyüktür. Bu muskalar koruma amaçlı yapılmaktadır ve bu şekilde hazırlanan muskaların bir günahı yoktur. Kişinin üzerinde yapılan bir büyü var ise, bu yapılan büyüden kurtulması insanlara farz kılınmıştır. Bu yüzden bu yapılan büyüyü bozdururken hazırlanan muskaların bir günahı olamaz. Kişi bu yapılan ve hazırlanan muska ile kendisini koruma altına almış oluyor. Kişilerin arasının düzelmesi için yapılan muskalar vardır, eşler arasındaki muhabbeti arttırmak için yine eşlerin arasındaki sevgi bağlarını güçlendirmek için yapılan muskalarda vardır. Muhabbet muskası günah değildir, hayırlara vesile olması hazırlanır ve kimseye bir zararı yoktur. Sevdiği ile mutlu olmak isteyen ve ya eşi ile arasındaki sevgi ve muhabbeti arttırmak için hazırlanan bu muska hazırlanır ve kişi bunu kullanarak eşi ile arasındaki bağları güçlendirebilir.

Muhabbet muskası hazırlanırken mutlaka uzman birinin desteğini alarak yapması gerekmektedir. Muhabbet muskası hazırlanarak kişi sevdiği ile arasındaki bütün bağları kuvvetlendirebilir. Kişinin bunu gerçekten istemesi gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here