MUSKA YAPILDIĞINI NASIL ANLARIZ?

0
271

Muskaların pek çok amaç ile yapıldığını ve hazırladığını herkes bilir. Bu kişinin ne ve hangi amaç ile muska hazırlatmak istediğine bağlı bir durum olarak ortaya çıkar. Muskalar pek çok amaç için yazılıp hazırlanabilir. Kimi zaman hastalıklardan kurtulmak için ve ya da korunmak için, bazen cin gibi bedensiz varlıkların rahatsız etmesi ve ya musallat olması gibi durumlarda muskalar yine hazırlanıp yazılabilirler.

Muskalar iyi ve ya kötü niyetler ile yapılabilirler. Muskalar koruma amaçlı yapıldıklarında kişilere zarar verecek her şeyden koruma için hazırlanır ve bunu yanı sıra kötü niyetler ile yapılan muskalar büyülerin ardından hazırlanıp yazılan muskalardır ve muskalar büyülerin etki etmesi için yazılan ve belirli duaların ardından yazılan üçgen şeklindeki nüshalardır. Büyüleri yapıldıklarında herkesin bildiği üzere cinlerden yardım alınır ve Müslüman olmayan cinler ise çoğunlukla büyü yolu ile gelirler, ve maalesef o kişiye musallat olurlar ve musallat oldukları kişinin hayatını kötü yönde etkiler. Büyünün etkisi gitse bile musallat o kişi birlikte olduğundan dolayı kişi büyünün etkisinden kurtulmaz. Bunun için bu duruma maruz kalan kişi mutlaka bir uzmandan yardım almalıdır. Öncelikle uzman kişi bir bakım yapmalı ve ardından nelerin yapılacağına karar vermelidir. Uzman kişi buna karar verdikten sonra büyü bozmak cin hazırlıklara başlar ve büyüyü bozduktan sonra kişiyi koruması için bir muska yazar hazırlar ve kişi bir süre bu muskayı taşır ve ardından yüksek bir yerde saklamaya devam eder ve bu şekilde kişi kendini koruma altına almış olur.

Cinlerden korunmak için hazırlanan muskalarda kişinin kendisinin de muskanın içinde yazılı olan duaları da okuması gerekir. bu şekilde hazırlanıp yapıldığında muska en iyi şekilde etkisini gösterecektir. Diğer türlü muskanın etkisi zayıf olacak ve kişi kendini koruma altına almakta başarısız olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here