ÖLDÜRME BÜYÜLERİ

0
257

Öldürme büyüleri kara büyüler arasında bulunan büyülerdir ve yapılası zordur, bunları papazlar yapmaktadır. Bir kişi asla böyle bir büyüye maruz kalmayı hak etmez. Öldürmek için yapılan büyüler birden fazladır. Bu büyülerden biri de sabun büyüsüdür ve bu büyü kişinin ölümü ile sonuçlanan bir büyüdür. Kara büyü olan ve halk arasında Sabun büyüsü olarak bilinen bu büyü türü kötü niyetli yapılan büyülerin en etkili olanlarından ve çözülmesi çok zor olan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü çok eski dönemlerden günümüze kadar yapılmaktan vazgeçilmeyen büyüler arasında olmuştur, sadece kötü niyetlerle yapılır ve en etkili kara büyüler arasında yerini alır. Bir insana sadece zarar vermek, ölüme sürüklemek, akıl sağlığı ile oynamak başlıca etkileridir.

Sabun büyüsü en çok bir kişinin düşman olarak gördüğü ve zarar vermek istediği insan için ve kişinin ölmesini istediği için yapılmasının yanında amaç sadece o insanı yok etmek ve ya zarar görmesini bu büyü ile sağlamaktır. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığından her hocanın ve ya medyumun yapacağı bir büyü değil. Sabun büyüsü hazırlanma ve masraf bakımından çok kolay gibi görünse de aslında zordur. Çünkü, sabun dediğimiz malzeme dışarıda yani marketlerde satılan sabunlardan değildir. Özel sabunlar olup her yerde bulunmaz. Bu kara büyü de sabuna iğneler batırılarak dualar okunur ve her duanın ayrı bir anlamı ve amacı var olur, işlemlerden sonra isim yazılır ve son dua okunduktan sonra bir kuyuya ve ya bir toprağa gömülerek büyü aktif hale gelir. Bu büyü zarar vermek kişiyi öldürmek amacı ile yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya giden eşi geri döndürmek içinde yapılan bir büyüdür. Bunda ise hazırlanmış sabun bir dere ya da akarsu kenarına konularak falan kişi aşkımdan erisin ve ya eşim geri dönsün diye niyet edilerek sabun bırakılır.

Büyü yapılan kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, umutsuzluk ve karamsarlık ilk ortaya çıkan durumlar arasındadır. Sabun doğal şartlar altında erimeye başlamasından sonra büyü en etkili şekilde kişiyi etkilemeye başlar. Bu büyü öldürmek ve yok etmek amacı ile yapılmışsa sabun eridikçe büyü yapılan kişi hastalanarak yatağa düşer ve bu büyüyü bozacak biri olmadığı sürece, büyü yapılan kişi ölüme mahkum olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here