ÖLDÜRME BÜYÜSÜ NEDİR?

0
272

Öldürme büyüleri birden fazladır ve bu öldürme büyülerinin başında mezar büyüsü vardır ve bunu takip eden büyüler ise sabun büyüsü, yılan büyüsü, vodoo büyüsü gibi büyüler bulunur. Mezar büyüleri mezardan alınmış toprak ile yapılan bir büyü ve bu büyü kara ve kötülük taşıyan büyülerin arasında yer almasının yanı sıra aynı zamanda papaz büyüsü içinde yer alır. Mezar büyüsü hiçbir zaman iyi niyetler ile yapılan bir büyü değil. Hatta bütün kötü niyetleri içinde barından bir büyü olarak büyüler kuşağında yerini almıştır. Bu büyü işletmelerin müşterilerinin kesilmesi, işlerin ve kısmetlerin bağlanması yine huzursuzluk için yapılmasının yanı sıra aile içi kavgalar için de yapılabilmektedir. Yine iş yerinin dağılması o mekanın terk edilmesi ve yine ailenin parçalanması için yapılan bir büyüdür. bunların yanı sıra kişinin ölümü isteniyorsa yine bu büyüler yapılabilir.

Mezar büyüsü mezarlıktan ve servi ağacından alınan toprak ve bu toprağın çamur şekline gelmesi için yedi ayrı çeşmeden alınan su alınır ve bu yedi çeşmeden alınan su ile toprak birbirine karıştırılarak yoğurulur ve çamur elde edilir. Elde edilen bu çamur kuru bir ağacın altına konularak bir süre burada bekletilir. Bu bekleme işleminden sonra bu çamur kırk parçaya bölünerek konulması istenen mekanlara konur ve böylece mezar büyüsünün bir parçası daha tamamlanmış olur. Bazen de bu büyü yapılırken çamura domuz yağı da eklenebilir. Kırk parçaya bölünen ve kötülük nereye gelmesi isteniyorsa o mekana konulur ve artık o mekana huzursuzluk kavgalar tartışmalar ve geceleri uykusuzluklar baş gösterir. Mezar büyüsünde mekanlara konulan toprak parçaları ile kişilerde büyü etki etmeye başlar ve bu büyüye maruz kalan kişiler geceleri uykusuzluk çeker sabahları yataktan kalkamazlar ve işyerlerine gitmek istemezler, eli kolu bağlanmış gibi olurlar, bu büyünün etkisinde olan kişiler elbette olumsuz olan her şeyi kendilerine çeker ve maalesef bunların yanında büyük mutsuzluklar yaşarlar.

Bu büyüden kurtulmanın yolları vardır, öncelikle uzman birini bularak bu kişiden yardım alınması gerekir. uzman kişi büyünün olduğu mekanda ruhani bir temizlik yapılmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here