ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

0
253

Kara büyü tehlikeli olan ve zarar vermek amaçlı büyüler arasındadır. Bu büyülerin amacı sadece zarar vermek olup Kötü amaçlara hizmet ettiği için bu büyüyü hocalar ve medyumlar pek yapmak istemezler, bunun için ya papazlara ya da büyücülere yönlendirirler. Bu büyüyü yapanlar ise tek başlarına hareket etmezler, yardım almak zorundadırlar. Bunlar ise enerjiden oluşan bedensiz varlıklardır. Bu büyüyü yapan kişiler onlarla dostluk kurmuş kişilerdir. Kara büyüyü yapan kişi tüm bilgileri onlardan alarak yapar. Bu sebepten dolayı bu tür büyüler tehlikelidir ve tavsiye edilmezler.

Bir kişiye kara büyü yapılmışsa kişinin hayatındaki her şey tersine döner ve ne yapacağını bilmez. Hayattan ve yaşamdan soğur .kişi çaresiz kalır. Eğer kişi büyülere inanıyor ise ve böyle bir şeyden şüpheleniyorsa vakit kaybetmeden bir hoca ya da bir medyuma gitmelidir. Medyum büyü yapılan kişiye öncelikle bir bakım yapmak zorundadır, kişinin üzerine bir büyü yapılmış mı ,eğer yapılmış bir büyü var ise nasıl çözülmesi gerekiyor bunları öğrenmek için bakım yapılmak zorundadır. Hoca ve ya medyum bakımın sonrasında kişiye nelerin yapılacağını mutlaka söyleyecektir. kişinin üzerindeki büyü bozulduktan sonra kişiye koruyucu vefk yapar ve kişi onu üzerinde belli bir süre taşır.

Ölü toprağı büyüsü kara büyüdür ve çok etkili bir büyüdür, ölen bir kimsenin toprağından alınarak belirli dualar ile kötü olması istenen kişinin evine serpilir. Bu büyü genelde haneyi dağıtmak kaçırmak ayırmak gibi amaçlar ile yapılmaktadır. Bu büyüye maruz kalmış kişilerin evinde bereketsizlik kavga ve ayrılıklar baş gösterir. Böyle bir durumda ev sahibi ölü toprağını farkeder ve hemen temizler ise, bu kişinin durumunu hafifletebilir. Böyle bir şey yaşayan kişilerin evlerini belirli dualar eşliğinde sirke ile temizlerse bu büyünün etkisini yok edebilir. Bu gibi durumlarda kişinin hoca ve medyuma gitmesi en doğrusu olacaktır. Yapılacak yanlış bir işlem kişinin çok daha güç durumlar ile karşı karşıya kalmasına neden olabilir. Bu yüzden her zaman uzman birinden yardım almakta fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here