ÖLÜM BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

0
238

Ölüm büyüsü olarak bilinen bu büyü çeşidi sabun büyüsüdür. Sabun büyüsü çok basit malzemeler ile yapılsa da yardım aşaması oldukça zordur ve elbette her hoca ve ya medyum bu büyüyü yapamaz. Bu büyü yaptıran kişi tamamen kin ve nefret duyguları ile yaptıran insanlardır. Bu büyü yapılırken şeytani varlıklardan yardım alınmaktadır. Ölüm büyüsü olan bu büyü sıradan sabun ile yapılmaz bunlar özel sabunlardır ve bunun yanında büyü yapılacak kişinin saçı tırnağı ve ya da bir eşyasından bir parça ile yapılabilmektedir. bu büyü kuru sabun ile yapıldığı gibi ıslak sabun ile de yapılabilmektedir. Ölüm büyüsü olarak bilinen sabun büyüsü kişinin ölümü için yapılabilirken çiftleri ayırmak için bir yuvayı dağıtmak için de yine büyü yapılabilmektedir.

Ölüm büyüsü olan sabun büyüsü çeşitli işlemlerden geçtikten sonra tamamlanıp akan bir suya bırakılır, bu ıslak olan sabun büyüsünde geçerli bir durumdur. O sabun eridikçe kişi hiçbir hastalığı olmadığı halde aylarca yatak ta yatabilir ve sabun eriyip bittiğinde ise, kişi ölmüş olur. Böyle büyük bir düşmanlık ile yapılan büyünün sonuçları da bu derece vahimdir. Bu büyüye maruz kalmış kişi hasta olmadığı halde yataktan çıkamaz, bilimsel olarak hiçbir sağlık problemi bulunamaz ancak kişi yataktan da kalkamaz. Böyle bir durumda kişinin elinden maalesef bir şey gelmez. Kuru sabun büyüsünde ise o kuru sabun durduğu sürece kişi her zaman hasta olacaktır.

Bu büyünün bozulması çok zordur. Çünkü kötü varlıklar kötülüğe hizmet etmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu büyüyü bozdurmadığı sürece büyü etkisini sürdürecek ve kişinin ölümü gerçekleşene kadar devam edecektir. Kişi bir şeylerin farkına varır ise, hiç vakit kaybetmeden alanında uzman bir medyumdan yardım almalıdır. Medyum bu kişiye yaptığı bakımın ardaından böyle bir büyünün olup olmadığına karar verecektir. Eğer ki sabun büyüsü var ise, medyum öncelikle bu büyüyü etkisiz hale getirecektir. Büyü bozulduktan sonra ise büyü yapılan kişiyi koruma altına alacaktır. Biz bu koruma işine koruma vefki adı veririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here