ÖLÜM BÜYÜSÜ NEDİR?

0
248

Son derece tesirli olduğu insanlar tarafından bilinen çeşitli birçok büyü türü vardır. Bu büyüler arasında şunlar yer almaktadır; sempatik büyüler; taklit ve temas büyüsü olmak üzere kendi arasında gruplara ayrılır, ak büyü, kara büyü, pasif ve aktif büyülerdir. Bu büyüler içinde taklit büyüsüne çeşitli toplumlarda sıkça rastlanır. Taklit büyüsüne sevilmeyen ve hoşlanılmayan insanlar için yapılır. Taklit büyüsü ile bu kişileri zararsız hale getirmek mümkündür. Bu büyüyü yaparken büyü yapılacak kişinin bir resmine veya çamurdan yapılmış bir şekline ihtiyaç duyulur. Taklit büyüsünü yapmak için insanlar çeşitli birçok yöntem denemişler. Perulu yerliler kaş, saç, kirpik, tükürük gibi malzemeleri kullanmayı uygun görmüş. Bu malzemeler kişinin balmumundan yapılan bir şekline yapıştırılması şeklinde uygulanır ve yedi gece boyunca balmumu eritilir. Amerikalı yerliler ise büyü yapacağı kişinin şeklini ağaçtan elde etmişler ve büyüde bu şekilden yararlanırlar. Polinezya toplumlarında ise büyü yapılacak kişinin herhangi bir elbisesi kullanılır. Büyü yapılacak kişiden alınan elbisenin mezarın üstüne konulmasıyla gerçekleştirilir.

Ölüm büyüsü adı verilen bir büyü var ki, bu büyünün yapılması kesinlikle tavsiye edilmez. Ölüm büyüsü yapılarak kişinin ölümüne ve acı dolu bir hayat yaşamasına sebep olunabilir. Ölüm büyüleri en tehlikeli ve aynı zamanda çok karanlık büyülerdir. Bu büyüler yapılırken şeytan ve bununla birlikte şeytani olan varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılmaktadır. Ölüm büyüsü bazı toplumlarda kırmızı büyü olarak ta bilinir, yine kırmızı büyü türü en karanlık ve pis büyüler arasındadır ve kanla yazılan bir büyü türüdür. Bu büyülerden bir tanesi olan sabun büyüsü kişinin ölümü ile sonuçlanan bir büyüdür. Sabun büyüsü ile bir kişi ölüme sürüklenebilir. Kişi önce hastalıklarla mücadele eder ve birçok doktora gidebilir ancak kendisine bir çare bulunamaz. Kişi yataklara düşer ve en sonda kişi ölüme mahkum olur.

Böyle bir durumda olan kişi acil olarak bu büyüden kurtulmak amacı ile alanında uzman olan bir medyum ve ya hoca dan yardım alması gerekecektir. Uzman kişi ile ölüm büyüsünden kurtulması mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here