ÖLÜM BÜYÜSÜ YAPMAK

0
273

Büyüler yapıldıkları zamanda bilinmesi gereken bir gerçek var ki bu gerçek istenilen şeyin yüce yaratıcımız ALLAH tan istemek yerine şeytan ve şeytani varlıklardan istenmesi durumudur. ALLAH dualar ile benden isteyin ne istiyorsanız derken insanlar bunun yerine büyüler ile isteklerini şeytan ve şeytani varlıklardan istenmektedir. İşte bu durumda büyüler her zaman büyük günahlar arasında yer alır ve affı yoktur. Bu yüzden büyü yapacak ve ya yaptıracak kişiler bunu çok iyi bilmeli ve düşünmelidir. Büyüler neden çok iyi tutar diye sorulursa, şeytani ALLAH a isyan ettiğinde tüm insanları kötülüğe sevketmek için her şeyi yapacağını söylemiş ve Bu yüzden büyüler her daim kötülüğe hizmet ettiğinden dolayı şeytan ve şeytani varlıklar en iyi şekilde yardım eder ve destek olur. Yine bu yüzden büyüler yapıldıklarında büyülerin çoğu etki eder.

Kıyamet büyüsü yani ölüm büyüsü denilen bir büyü var ki, bu büyünün bozulması neredeyse imkansız denilebilir, bu kara büyüyü yaptırmak isteyen kişi çok iyi düşünüp öyle karar vermeli, geri dönüşü olmayan bir büyü olmuştur. Bu büyüyü bozan medyum ve ya hoca sayısı parmakları geçmeyecek derecede az sayıdadır. Bu yüzden kıyamet büyüsü çok büyük ve tehlikeli bir büyüdür. Bu büyüyü bozan bir hoca ve ya medyum var ise, bu hocanın dualar ve ruhani yani rahmani varlıklar ile olan iletişiminden kaynaklanır ve aynı zamanda samimiyetinden kaynaklanır.

ölüm büyüsü yapılırken elbette şeytan ve ya şeytani varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılır. Bu büyünün çok büyük bir büyü olduğunu ve geri dönüşün mümkün olmadığı bir büyüdür diye söylemiştik. Şeytan ve şeytani varlıklar bu büyüde yapan kişiye en iyi şekilde yardım eder. Bu büyü kötülüğe hizmet eden karanlık bir büyüdür, kişiyi öldüren mahveden bir büyüdür. Yapılması çok zor olan ve geri dönüşü olmayan bu büyüyü yapmak kimseye tavsiye edilmez, çünkü böyle bir büyüyü kimse hak etmez.

Büyü çeşitleri her ne kadar fazla olsa da bu kıyamet büyüsü uzak durulması gereken bir büyü türüdür. Bu büyüye maruz kalan kişi maalesef bu büyü ile yaşamak zorunda kalabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here