PAPAZ BÜYÜSÜ

0
236

Papaz büyülerinin oldukça etkili ve aynı zamanda kötü amaçlar için yapıldıkları bilinen bir durumdur. Kötü amaç ile olmasa bile yapılış şekilleri ile dinimize uygun değildir. Bu yüzden dinimizi yaşayan hoca ve medyumlar bu yolları ve yöntemleri kullanarak bu büyüleri yapmadığı için papazlar yapmışlar. Papaz büyüsünü sadece papazların bozduğuna ait bir inanç bulunur ve bu inanç tamamen yanlıştır. Bu yapılan papaz büyülerini alanında uzman olan ve ilim sahibi bir hoca veya medyum bozabilir. Papaz büyülerin birçoğu kötü amaçlar için yapılır ve kullandıkları malzemeler de dinimize hiç uygun değildir. Hayvan uvuzlarının kullanılmasının yanı sıra kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisi kullanılarak yapılan büyülerdir.

Papaz büyüleri ülkemizde daha çok kadınların istedikleri erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan ve kullanılan büyülerdir. Daha birçok amaçlar ile yapılabilirler. Kendisini sevmeyen bir erkeğe yapılabilir, giden bir sevgili ve ya eşi geri döndürmek için sevdiği erkeğin kendisine tamamen bağlanmasını istediği için yapılabilirler. Bu büyüler yapıldıklarında çok çabuk etki eder ve dışarıdan biri büyü yapılan kişiyi gördüğünde hiçbir şekilde anlayamaz, büyü yapılan kişinin hiçbir anormal davranışı görünmeyebilir. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye tamamen bağlanır ve gözü o kadın dışında kimseyi görmez duruma gelir. Dışarıdan gelen hiçbir eleştiriye kulak bile vermez, duymamazlıktan gelir. Büyü yapılan kişi devamlı büyü yaptıran kişiyi görmek ister, sürekli o kişi beraber olmak ister. Yapılan papaz büyüleri birçok evli çiftin yuvasını dağıtmış ve evli çiftler boşanmışlardır.

Maalesef , papaz büyüleri her bakımda çıkmayabilir. Bunlar için özel bakımlar gerekir ve yapılır. Kendisine ve ya sevdiği kişiye bu şekilde bir büyünün yapıldığını düşünen insanlar mutlaka bu işte ilim sahibi hoca ve ya medyumlardan yardım ve destek almalıdır. Büyü bozulmadığı sürece sevdiğiniz kişi bu büyünün etkisi ile ölene dek sizden istemeyerek vazgeçecektir. Kendi iradesi elinden alındığı için, büyük etki altında olduğu için size hiç yaklaşamayacaktır. Papaz büyülerinin oldukça etkili olduğunu söylemiştik, istedikleri kadını ve ya erkeği kendisine bağlamak isteyenlerin çok sık kullandığı bir yöntemdir. Bu yüzden bu büyülerin yapılması şiddetle tavsiye edilmez. Yapılan bir büyüyü ise ancak ilim sahibi kişiler çözebil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here