PAPAZ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

0
209

Papaz büyüsünün etkilerini açıklamadan önce, büyünün ne olduğunu açıklamak en doğrusu olacaktır. Büyü dediğimiz kavram çok eski dönem ve tarihlerden bu yana, insanlar doğal yol ile elde edemedikleri her şeyi doğaüstü güçler kullanarak elde etmek çalışmıştır. Büyüler çok çeşitli olmakla beraber her büyünün yapılış amacı ve yapılış yöntemi değişiktir. Her büyü değişik amaçlara hizmet etmektedir. Bazı büyüler insanlara zarar vermeden hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler de zarar vermek için yapılır. Bu yüzden büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmıştır. Kara büyüler ak büyülere göre daha kısa sürede etki gösterir ve büyü yapılan kişiyi çok daha fazla etkiler. Bunun sebebi ise, yapılan bu kötü büyüler şeytanidir ve şeytan bu kötülüklerin gerçekleşmesi için insanlara yardım eder ve insanları kendi tarafına çekmeye çalışır.

Papaz büyüleri bağlama ve ayırma için yapılan kara büyülerdir. Papaz büyülerine ait iki inanç türü vardır. Birincisi papaz büyülerini ancak bir papazın yapması ve yine papazların bozması inancı , bir diğeri de dinimizce uygun olmayan yöntemler kullanılarak yapıldığı için sadece papazların yapabildiğidir. Papaz büyüler dinimizce uygun olmayan yöntemler ile yapılması dinini yaşayan insanların bu büyüleri pek yapmadığını bilmekteyiz. Papaz büyüleri insan ve hayvan uvuzları kullanılarak yapıldığı gibi kadının adet kanı ile ve erkeğin de menisi kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyü ile bir erkeği ve ya bir kadını kendine bağlayabilir. Kadının istediği erkeği kendisine bağlamak için yapabildiği gibi bir erkeğin kendisine bağlamak istediği kadın için de yapılabilir. Bu papaz büyüsü çok etkili bir büyü türüdür. Büyü yapılan kişi o kişiden başkasını düşünemez ve kendini ona ait hissederek kendini o kişiye adarlar. Bu büyü yüzünden birçok yuvanın yıkıldığı da bilinir. Yine bu büyü sevdiği insanı kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılabilir.

Yapılan papaz büyülerini ancak yine bir papaz bozabilir inancı çok yanlış bir inançtır. Büyüyü yapan kişi bir papaz olsa da bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyum yapılan bir papaz büyüsünü çözebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here