PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA

0
178

Papa büyüsü ile ilgili halk arasında yaygın olan iki inanç türü vardır, biri bu büyüyü sadece papazların yaptığı, bir diğeri ise, bu büyünün kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisinden yapıldığıdır. Aslına bakacak olursak bunlar yanlış bilgiler ve inançlar değil ancak eksik bir bilgi ve inanıştır. Papaz büyülerini genellikle papazların yaptığıdır. Papaz büyüsü ismini almasının sebebi ise, bu büyülerin dinimizce hiç uygun olmayan yollar ile yapılmasından kaynaklanır. Kadının aybaşı kanı ve ya erkeğin menisi dışında kullanılan başka malzemelerde bulunmaktadır ve yine bu malzemeler dinimizce hiç uygun değildir. Havyan uvuzları da yine bu büyülerin yapılmasında kullanılan malzemeler dahilindedir.

Papaz büyüleri kötü amaçlara hizmet etmektedir ve dinimizce uygun olmayan yöntemler ve malzemeler kullanılmaktadır, bu yüzden dinimizi yaşayan hoca ve medyumlar bu büyüleri yapmak istemezler ve bu durumda papazlar devreye girer, papaz büyüleri insanları ayırmak, düşmanlık etmek, kişiyi bunalıma sokmak ve ya ortadan yok etmek için yapılırlar. Papaz büyüsü çok zahmetli yapılan ve çok etkili büyülerdir. Kadının aybaşı kanından ve ya erkeğin menisinden yapılan büyüler bağlama büyüleridir. Kadının aybaşı kullanılarak yapılan papaz büyüsünde ,büyü yapılan erkek bir anda büyü yaptıran kadını düşünmeye başlar ve o kadından başkasını gözü görmez, sürekli o kadını görmek ve yine o kadın ile vakit geçirmek ister. Erkek bu kadın olmadan yaşayamaz hale gelir. Kadınlar bunu eşlerine ve ya elde edemedikleri erkeklere yaparlar. Bu büyü ile kadın ölene kadar erkeği kendine bağlamış olur. Yine çok etkili olan papaz büyüsü, ölü toprağı büyüsüdür. Bu büyü yapılırken ölünün toprağı ile yapılırlar. Kişiyi yok etmek için yapılan bir büyüdü çeşitidir ve çok etkilidir.

Papaz büyülerinin bir diğer özelliği ise, her bakımda çıkmayabiliyorlar. Bunun için hoca ve medyumlar özel bakımlar ile görebilmektedirler. Bir diğer yanlış inanç ise, bir papaz büyüsünü yine ancak bir papaz çözebilir. Böyle bir şey yoktur, alanında iyi olan hoca ve medyumlar papaz büyülerini rahatlıkla çözebilirler. Bu yüzden alanında uzman birinden yardım almak en doğrusu olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here