PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR?

0
202

Papaz büyüsü dediğimiz bu büyüye dair iki inanç bulunmaktadır. Halk arasında papaz büyülerinin papazlar tarafından yapıldığına dair olan inanç vardır. Bir diğer inanışa göre ise, papaz büyüsü dinimizce caiz olmayan şekillerle yapılır. Örnek verecek olursak kadının adet kanı ve erkeğin menisi en güzel örnek olacaktır. Böyle büyüler papaz büyüsü olarak yerini alır ve dinimizce de caiz değildir. Genel olarak baktığımızda bu iki tür inanış ta doğrudur ve tam değildir, eksikler vardır. Papaz büyüsünü genel anlamla incelersek eğer, papaz büyüsü kadının adet kanı kullanılarak yapılır ve bu büyü pagan döneminden günümüze gelen en etkili büyülerdendir. Bu büyüler yapılırken Süryani dili kullanılarak dualar okunur. Bu büyüler erkeği kendine bağlamak için yapılır ve bu büyüler sonucunda erkek kadına tamamen bağlanmış olur. Bu büyüyü bozmak oldukça zordur ve bu büyünün bozulması için de başka bir kadının adet kanı gerekmektedir.

Bu büyüleri papazlar yaparlar. Bu büyüler çok etkili ve yapılması oldukça zor bir büyüdür, yapılması kadar bozulması da oldukça zordur. Bu büyüyü bu kadar etkili ve zor kılan şey ise, bu büyülerin yani papaz büyülerinin bakım sırasında görülememesidir. Kişi kendisine büyü yapıldığını anlasa bile bir bakım yaptırdığında bu büyü görülemeyecektir. Bu büyüden kurtulmak isteyen kişi alanında uzman bir medyum bularak sorunu çözebilir. Bu büyüyü papaz yapmış dahi olsa çok iyi bir medyum bu büyüyü çözebilir. Bu büyüler cünüp olan kişi duaları tersten okuyarak şeytana taparlar, çok pis bir büyü olmakla beraber erkeğin ve kadının ifrazatı kullanılarak yapılır ve büyü yapılan kişiye yedirilir ve ya içirilir.

İşinde uzman olmayan bir hocaya ya da bir medyuma gidildiğinde bu büyüyü bozması mümkün değildir. Bazen de işin içinden çıkılamadığı durumlarda hocaların en sık başvurduğu yollardan biride papaz büyüsü yapılmış biz çözemeyiz diyerek kişiyi başından atarlar. Papaz büyüsü yapılması ne kadar zor ise bozulması da bir o kadar zor olduğundan ne her hoca bunu yapabilir neden bozabilir. Bunun için alanında uzman olan birinden yardım almak en iyisi olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here