PAPAZ BÜYÜSÜNÜN BELİRTİLERİ NELERDİR?

0
266

Büyü çeşitleri arasında papaz büyüsü dediğimiz bir türü vardır. Bu büyüye papaz büyüsü denmesinin iki nedeni vardır. Bunlardan birincisi, papaz büyüsünün papazlar tarafından yapıldığı, diğeri ise dinimizce caiz ve uygun olmayan yollardan yapıldığı için böyle denmektedir. Papaz büyüleri genel açıdan bakıldığında bağlama için yapılan büyülerdir. Bu büyü de dinimizce caiz görülmeyen kadının adet kanı ve erkeğin menisi kullanılır çoğunlukta. bu yüzden pek te hoş görünmeyen büyü çeşitlerindendir. Bu büyüler papazlar tarafından yapıldığı için papaz büyüsü adını almıştır. Papaz büyüsünü bu denli özel kılan özelliği ise çok etkili ve etkisinin çok çabuk zamanda görülmesidir. Bu büyüyü yapmak hiç kolay değildir ve bozulması da elbette kolay olmayacaktır. Bu büyüyü bir papaz yapmış olsa da alanında çok iyi olan bir medyum ve ya hoca bu büyüyü bozabilir. Büyüyü papaz yaptı ve ancak papazlar bozabilir inancı çok yaygındır ancak bu yanlış bir inanç olmaktan öteye geçmemektedir.

Papaz büyüsü ile bağlama yapılan kişi bu büyüden çok kısa sürede etkilenecektir. Kişi kendi iradesi ile hareket edemeyecektir. Bağlandığı kişiye karşı elinden olmadan yoğun duygulara kapılacak ve onun etkisinden çıkamayacaktır. Kendi iradesi elinde olmadığı için bu duygulara karşı koyamayacak duruma gelecektir. Bu büyü birini kendine bağlamak için yapılır ya da giden bir sevgiliyi yine eşi geri döndürmek için yapılır. Bunların haricinde bir diğer yapılma sebebi ise , eşini evine ve kendine bağlı bir kişi haline getirmek için yapılır. Kişi kendisinde olan ani değişimleri kendi fark edemeyecektir, çevresi uyarsa dahi kendisi buna karşı çıkacaktır. Kendisine büyü yapıldığını hiçbir zaman fark edemeyecektir.

Bu büyülerin bakım sırasında görünememesi bir diğer özelliği arasında yer alır. Kendisine bir büyü yapıldığını düşünerek bir hocaya gitse dahi bunu öğrenemeyecektir. Bunun çözülmesi için alanında uzman bir hoca ya da medyumdan yardım alarak bu durumdan kurtulmak mümkündür. Alanında uzman olmayan bir hocaya gidildiğinde hoca bu büyüyü çözemeyecektir. Bundan dolayı alanında uzman bir medyumdan yardım almak en doğru karar olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here