PAPAZ BÜYÜSÜNÜN BELİRTİLERİ

0
238

Papaz büyüsü dediğimiz bu büyüyü açıklamadan önce, büyünün ne olduğunu açıklamak en doğrusu olacak. Büyü dediğimiz bu kavram çok eski tarihten bu yana insanların elde edemedikleri her şeyi doğaüstü güçler kullanarak elde etmek çabası diyebiliriz. Büyüler çeşitleri çok fazla olmakla birlikte her büyünün yapılış amacı ve yapılış yöntemi farklıdır. Her büyü birbirinden farklı amaçlara hizmet etmekte. Bazı büyüler insanlara zarar vermeden hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler sadece zarar verme amacı ile yapılırlar. Bu yüzden büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılırlar. Kara büyüler ak büyülere göre daha kısa sürede etki eder ve büyü yapılan kişiyi çok daha fazla etkiler. Bunun sebebi ise, yapılan bu kötü büyüler şeytanidir ve şeytan bu kötülüklerin gerçekleşmesi için insanlara yardım ederler ve insanları kendi tarafına çekmeye çalışır.

Papaz büyüleri bağlama ve ayırma için yapılan büyüler olup Papaz büyülerine dair iki inanç vardır. Biri papaz büyülerini ancak bir papaz yapar ve bozar inancı, bir diğeri de dinimizce uygun olmayan yöntemler kullanılarak yapıldığı için sadece papazların yaptığı inancıdır. Papaz büyüler dinimizce uygun olmayan yöntemler ile yapıldığı için dinini yaşayan insanların bu büyüleri pek yapmadığını bilmekteyiz. Papaz büyüleri hayvan uvuzları ile yapıldığı gibi kadının adet kanı kullanılarak ve erkeğin de menisi kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyü ile bir erkeği ve ya bir kadını kendine bağlayabilir ve Kadının istediği erkeği kendisine bağlamak için yapabildiği gibi bir erkeğin kendisine bağlamak istediği kadın içinde yapılabilir. Bu büyü türü çok etkili bir büyüdür. Büyü yapılan kişi o kişiden başkasını düşünemez ve kendini ona adar. Bu büyü yüzünden birçok yuvanın yıkıldığı bilinen bir gerçektir. Yine bu büyü sevdiği insanı kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılabilir.

Yapılan papaz büyülerini sadece bir papaz bozabilir inancı tamamen yanlıştır. Büyüyü yapan kişi bir papaz olsa bile bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyum yapılan bir papaz büyüsünü çok rahat bir şekilde çözebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here