PAPAZ BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ

0
233

Papaz büyüsü ömür boyu sürer mi sorusuna gelecek olursak eğer, kişi kendisine yapılan bu papaz büyüsünden kurtulmadığı sürece evet ömür boyu papaz büyüsünün etkisinden kurtulamayacaktır. Bu yüzden kendi üzerinde büyü olduğunu düşünen ve ya da hisseden herkes uzman birinin yardımı ile bunu öğrenebilir. İyi medyumun yapacağı bir bakım ile bu durum kolay bir şekilde öğrenilebilir. Bu yüzden doğru bir uzman seçmek çok önemlidir.

Papaz büyüsü yapıldığı zaman mutlaka cinlerden yardım alınarak ve aynı zamanda bilgiler alınır. Cinler ile dostluk kurmuş hoca ve medyumlar büyü yaparken ve ya bakım yaparken onlardan yardım ister ve gerekli olan tüm bilgiler cinlerden alırlar. Her hoca ve medyumun mutlaka yardım aldığı cinler vardır. bu cinler Müslüman cinler olup ve zararsızdırlar. Cinlerin kötü olanları ise tabiki şeytanidir, amaçları sadece musallat oldukları kişiye zarar vermek olur. Onların akıl ve bedenleriyle oynar ve kişiyi hayattan bezdirir duruma getirir ve uzaklaştırırlar, musallat oldukları kişiyi öyle bir hale getirirler ki, kişi ölmeyi dahi düşünebilir. bir hoca ve medyumdan yardım alınmaz ise, kişinin ölüm ile burun buruna gelmesi düşünülebilir. İnsanlar cinlere istemeyerek zarar verdiklerinde ise bedelini mutlaka ödeyecek. Zarar verdikleri cin Müslüman ise sadece rüyalara gelirler ve rüyalarda uyarırlar eğer ki kişi hatasını anlamaz ise en son korkutarak kendilerini gösterirler. Eğer zarar verdikleri cin kötü ise, kişi bundan elbette büyük zararlar göreceklerdir. Böyle bir durumda kalan insanların alanında uzman birinden yardım almaları şarttır, başka türlü kurtulamazlar.

Papaz büyüsü yapılırken cinlerden yardım alınarak yapıldığını ifade etmiştik. yapılan papaz büyülerinde cinlerin büyük bir faktörü vardır. Papaz büyüsü ya faydalı ve yararlı amaçlar ile ya da kötü amaçlar ile yapılırlar, kötü amaçlar ile yapılan büyüler için cinler kullanılır ve yine bazı büyülerde büyü yapılan kişiye cinler gönderilecektir. Cinler büyü yapılan kişiyi mutlaka etkiler. İyi büyüler yani yapıldığında Müslüman cinler görevlendirilirler ve kimseye bir zararları dokunmaz. Papaz büyüsünde de ise durum tam tersidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here