PAPAZ BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ

0
262

Papaz büyüleri kara büyüler arasında yer alan bir büyü çeşidi olmakla birlikte kötü olan büyülerdir. Bu papaz büyüsü dediğimiz büyü çeşidi zarar vermek ya da yok etmek için yapılırlar. Bu büyü çeşidi dinimizin uygun görmediği yollar ile yapıldığı için papaz büyüsü ismini almıştır. Bir diğer inanca göre ise, bu büyülerin sadece papazlar tarafından yapıldığıdır. Papaz büyüleri kötülüğe hizmet ettiği için etki süreleri diğer iyi niyetler ile yapılan ve ak büyü ismini alan büyülerden daha kısa sürede etki eder. sebebi ise bu büyülerin şeytani olması ve sadece kötülüğe hizmet etmesidir.

Papaz büyülerinden olan sabun büyüsü, ölü toprağı büyüsü en kötü ve en tehlikeli büyüler arasında olup yapılması kesinlikle tavsiye edilmez. Sabun büyüsü ölü toprağı büyüsü yapılan kişiyi mezara götürecek derecede etkili büyülerdir. Bu büyüler çok etkili ve kötü büyüler olduğundan dolayı çok dikkat edilerek yapılması gereken büyülerdir. Yine adet kanı ile yapılan büyü de papaz büyüleri arasında ilk sırada yer alan bir büyü türüdür ve çok etkilidir. Bu büyüler büyü yapılan kişiyi tam olarak etki altına alır. Bu büyünün yapıldığı kişiler öncelikle ruhsal çöküntüler yaşar ve sonrasında hayattan zevk alamaz hale gelirler. İnsanlardan uzaklaşarak yalnız kalmayı tercih ederler. Ruhsal çöküntü yaşayan kişiler bir sonra hastalanmaya başlar. Sağlıkları bozulur, bunun sebebi ise, büyü yapılan kişilerin iştahları kapanır ve genellikle yemek yemeyi istemezler. Bunlar gibi çok etkileri sıralayabiliriz.

Her büyünün yapılış amacı ve insanlar üzerindeki etkisi çok çeşitlidir. Büyü yapıldığında büyü yapılan kişiye negatif enerji gönderilir. Bu sebepten yapılan büyüden kötü etkilenmeler meydana gelir. Papaz büyüleri her bakımda görünmeyebilir, bu yüzden diğer büyülerden ayrılır. Bunlar için özel bakımlar yapılmak zorundadır. Papaz büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi zarar vermek ya da yok etmek için yapıldıklarından dolayı her hoca ya da medyum bu büyüleri yapmak istemeyecektir. Bu yüzden papazlara yaptıranlar çok fazladır. Papaz büyüleri birçok kötü niyetli büyüleri de içinde barındırır. Bu büyüler kara büyüler arasında yer alır ve yine papaz büyülerinin etkilerinin çok olduğunu unutmamak gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here