SABUN BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

0
227

Sabun büyüsü dediğimiz büyü, kara büyüler arasında yer alır ve sadece kötü amaçlar için yapılır. Büyü yapılan kişiye zarar vermek ve ya yok etmek başlıca yapılma sebepleri arasındadır. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için her hoca bu büyüyü yapmayacaktır. Bu büyüler genellikle papazlar tarafından yapılmaktadır ve bu büyü sonuçları çok tehlikeli olan büyüler arasındadır.

Kişi kendisine büyü yapıldığını anlamaz ise sonu ölüme kadar gidebilir. Eğer ki kişi kendi üzerinde bi şeyler farkediyorsa ve ya hissediyorsa hiç vakit kaybetmeden alanında başarılı bir medyum bularak kendisine bir bakım yaptırması en doğrusu olacaktır. Bu büyünün yapıldığı kişi hayatında kötü şeyler yaşamaya başlar ,ruhsal olarak çöküntüye uğrar, hayattan umudunu keser ve bedeni hastalanmaya başlar, bu büyüyü bozduramazsa hayatında hersey kötüye gidecektir. Büyü yapılan kişi ilk önce umutsuzluğa kapılır insanlarla konuşmayı keser kendi içine kapanır ve hep çok düşünceli görünürler. İnsan ilişkilerini kestiği için yapayalnız kalacaktır ve bu büyü çok etkili olduğundan dolayı sağlığı bozulacak ve yataklara kadar düşecektir ve belki de bu büyü o kişinin ölümüne sebep olacaktır. Eğer kişi farkedip bir medyumdan yardım isterse, medyum bir bakım yapıp ardından nasıl bir yol izleneceğine karar verir. Öncelikle medyum büyü yapılan kişiyi koruma altına alır ve bir koruma vefki hazırlar. Büyü yapılan kişiyi koruma altına aldığı gibi bundan sonra yapılacak sabun büyülerine karşı korur.

Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için hiçbir zaman bu büyünün yapılması tavsiye edilmez. Yapılması kolay gibi görünse de sonuçları çok etkili ve zarar vericidir. Kişinin bu büyüyü yaptırması için papazlara gitmesi gerekir. çünkü normal medyumlar ve hocalar bu büyüyü yapmak istemeyeceklerdir, çünkü kara büyüyü her hoca ve ya medyum yapmaz. Kara büyüleri genellikle papazlar yapar , kara büyüler arasında yer alan sabun büyüsü sadece kötü amaçlara hizmet ettiğinden hiçbir zaman tavsiye edilmeyecektir. Bir insan ne kadar kötü olsa da ölümü haketmeyecektir. Kişinin bu büyüyü yaptırırken bunları da bilmesi gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here