SABUN BÜYÜSÜ NEDİR?

0
248

Sabun büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi kötü niyetli yapılan büyülerin en etkili olanlarındandır ve çözülmesi çok zor olan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü çok eski dönemlerden günümüze kadar yapılan büyüler arasındadır, sadece kötü niyetlerle ve yapılır ve en etkili kara büyüler arasında yerini alır. Bir insana zarar vermek , ölüme sürüklemek, akıl sağlığı ile oynamak başlıca etkiler arasındadır.

Sabun büyüsü en çok kişinin düşman olarak gördüğü ve zarar vermek istediği insan için yapılır ve amaç sadece o insanı yok etmek ve ya zarar görmesini sağlamaktır. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için her hocanın yapacağı bir büyü değildir. Sabun büyüsü hazırlanma ve masraf bakımından kolay gibi görünse de aslında zordur. Çünkü , sabun dediğimiz malzeme her yerde satılan sabunlardan değildir. Özel sabunlar olup her yerde bulunmamaktır. Bu kara büyü de sabuna iğneler batırılarak dualar okunur ve her duanın ayrı bir anlamı ve amacı vardır, işlemler bittikten sonra isim yazılır ve son dua okunduktan sonra bir kuyuya ve ya bir toprağa gömülerek büyü aktif hale gelmiş demektir. Bu büyü zarar vermek amacı ile yapıldığı kadar giden sevgiliyi ve ya giden eşi geri döndürmek içinde yapılmaktadır. Bunda ise hazırlanmış sabun bir dere ya da akarsu kenarına bırakılarak falan kişi aşkımdan erisin ve ya eşim geri dönsün diye niyet edilir ve sabun bırakılır.

Büyü yapılan kişi önce psikolojik olarak etkilenmeye başlar, umutsuzluk ve karamsarlık ilk ortaya çıkan durumlar arasındadır. Sabun doğal şartlar altında erimeye başladıktan sonra büyü en etkili şekilde kişiyi etkilemeye başlayacaktır. Bu büyü öldürmek amacı ile yapılmışsa sabun eridikçe büyü yapılan kişi hastalanacak yatağa düşecek ve bu büyüyü bozacak biri olmadığı sürece , büyü yapılan kişi ölüme mahkum olacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu büyü kara büyüler arasında yer alır . Sadece kötü amaçlar ve kişiye zarar vermek için yapılır. Bu büyüyü ise genellikle papazlar yapmaktadır.

TEILEN
Önceki İçerikBOĞA BURCU 2016
Sonraki İçerikBOĞA BURCU 2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here