SEVDİĞİNİ KENDİNE AŞIK ETME

0
335

Sevgi evrendeki en güzel ve yüce duygudur. İnsanların hayatlarında sevdiği bir çok şey olabilir ama sevdiği insana verdiği değeri kimseye veremez. Bazen sevgiler o kadar büyük olur ki , kişinin boyunu aşmış ve hayatını o kişiye adamıştır. Durum böyle olduğunda ise, kişi doğal olarak en fazla sevdiği insana kırılacak ve yine en çok sevdiği kişi üzecektir. böyle durumlarda genellikle kim daha çok seviyor ise o kişi terkedilir ve en çok acıyı da terkedilen kişi çeker. Acı çeken kişinin canı öylesine çok yanar ki, o acıdan kurtulmayı her şeyden çok ister ve bunun için elinden gelen her şeyi mutlaka yapacaktır. bunlar kötü yollar olsa bile o acı ile seven kişi bunların hiç birini göremeyecektir.

Sevdiğini kendine aşık etmek edilen dualar ve yapılan büyüler bulunmaktadır. Kişi sevdiği insanı elde etmek için sevdiğini geri getirme büyüsü ve ya duası yapabilir, bununla birlikte sevdiğini geri getirme duası denenmiş olanları da vardır. Yine sevdiğini kendine aşık etme büyüsü de vardır. Mesela MERLİN hocanın aşk büyüsü oldukça etkili bir büyüdür.

Sevdiğini kendine aşık etmek için dualar yetersiz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda aşk ve bağlama büyüleri daha sağlam yollar olarak görülmektedir. çok etkili aşk büyüleri giden sevgiliyi geri getirmek için ve ya sevdiğini kendine aşık etmek için çok etkili yollardır. Sevdiğini kendine aşık etmek için edilen dua 7 gün ve 7 gece sürmektedir. Bu duaların öncesinde tütsülemeler yapılır ve bu işlem yapılırken kişinin ismi zikredilir ve sonrasında dualara geçilir. bu duaları hoca ve ya medyumlar kendi özel okumaları ile gerçekleştirirler. Bu duaları sıradan insanlar okudukları zaman etki etmeye bilir. Çünkü büyülerin olduğu kadar dualarında okunması gereken saatleri ve zamanları vardır. Bu bilgiler genellikle hocalar tarafından gizlenir. Herkes tarafından okunan bu dualar elbette eksiktir. Hiçbir hoca ve ya medyum bu bilgileri tam olarak vermezler. Bu duaları ver büyüleri herkes bilse ve yine herkes sevdiğine uygulasa dünya da tam bir karmaşa meydana gelir. Herkes sevdiğini elde etmek ister, ya bir kişi iki kişi birden seviyor ise o zaman ne olacak, sonuçlar elbette daha kötü ye gidecektir. Her işin nasıl ki bir uzmanı var ise, bu işlerinde ustası ve alimi elbette hoca ve medyumlardır. Dışarıdan bakıldığı zaman ne kadar inandırıcı gelmese de hoca ve medyumların yaptığı iş oldukça zordur ve gerçek bir ilim gerektirir. Büyüler çok etkili yollardır. İyi büyü ve ya kötü büyü diye bir şey yoktur. Büyüler dinimizce yasaklanmış konulardır. Bu yüzden insanlar sürekli uyarılmıştır. Maalesef insanlardaki elde etme hırsı insanlara her şeyi yaptırabilmektedir. Büyü yaptıran kişilerin hepsi büyü yaptırmanın günah olduğunu bildikleri halde yine de yaptırırlar.

İnsanların sevdiği insanları elde edecekleri birden fazla yol vardır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin büyüden önce dua etmek istemesi çok normal bir durumdur. Kişiler en son çare büyü yolunu seçerler. Etkili aşk büyülerinin başında odkara aşk büyüsü canbar aşk büyüsü ilk sıralardadır. Odkara aşk büyünün farkı ise, sürekliliğinin olmasıdır. Bu yüzden odkara aşk büyüsü çok tercih edilen bir büyü türüdür. Bu büyü türünü biraz açıklamak gerekir.Odkara aşk büyüsü isminden anlaşılacağı gibi çok etkili sevdiğini kendine aşık etme büyüsüdür. Çok eski çağlarda şamanların yaptığı bir büyü çeşididir. Orta asya dan günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. O dönemlerde ister kadın olsun ister erkek sevdiği insanların aşklarını kazanmak kendilerine bağlamak ve büyünün etkisiyle oluşan aşık olma durumunun devamlılığını sağlamak için etkili bir yöntem olarak tercih etmişlerdir. Odkara aşk büyüsünün tercih edilmesinin en büyük nedeni ise yaptığı etkinin süreklilik meydana getirmesidir. Odkara aşk büyüsü işinin ehli bir kişi tarafından yapılması halinde sürekliliğini kaybetmesi çok küçük bir ihtimaldir, odkara aşk büyüsü yapıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar ve yapılan kişinin her an aklında olmanızı sizsiz duramayacağını hissetmesini sağlar. Genellikle odkara aşk büyüsü kağıt kullanılarak yapılır ama asıl olan yöntem deri ile yapılmasıdır ve etkisinin çok daha fazla olacağı bilinir. odkara aşk büyüsü yapılacak olan kişiye ait özel bir günde veya gece yapılması gerekecektir. Diğer büyülerde de olduğu gibi bu büyüde de insan oğlunun gözle göremediği varlıklardan bir diğer değiş ile cin dediğimiz bedensiz varlıklardan yardım alınarak yapılır. bu büyüye başvuran insanlar şunu unutmamalı ki bir insanın hayatıyla oynuyor ve onun iradesi dışında davranmasını ve yine hayatında büyük değişiklikler meydana gelmesine yol açıyorsunuz.

Odkara aşk büyüsünü basitçe anlatmak gerekirse kağıt yada derinin üzerine çeşitli şekiller çizilerek gözle göremediğimiz yani cin dediğimiz varlıkların isimleri yazılarak, size aşık olmasını istediğiniz insanın ismini yazarak ve daha sonra yakılarak küllerinin olduğu parçayı saklayarak ve 7 gün boyunca gözle göremediğimiz cinlerin yani enerjisel varlıkların belli saatlerde isimlerinin okunmasıyla yapıldığı belirtilmiştir. Daha sonra bu işlemin yapıldığı tılsımlı kağıt veya deri parçası saklanarak ara da bir okunmasının aşkı tazelemek için faydalı olduğu da söylenmektedir. Bu büyüyü daha önce deneyen insanlar empati yaptılar mı diye düşünmeden edemeyeceğim. Söz konusu aşk olduğunda insanlar her şeyi göze alabiliyor belki de birinin hayatını değiştirmek ilk başlarda güzel gibi görülebilir hatta belli bir süre çok mutlu da olabilirsiniz ama sonu çok kötü de bitebilir bu riskinde göze alınması gerekir. Büyüyü yapmadan ya da yaptırmadan önce sonuçlarına katlanmayı da göze almalısınız.

Sevdiğini kendine aşık etmek için dua lar olduğu gibi büyülerde bulunmaktadır . büyü yaptırmak istemeyen kişiler öncelikle dua etmeyi deneyebilir. Her ne kadar işe yaramasalar bile inanmak her şeyin başıdır. Bir kişi bu duaları gerçekten büyük bir samimiyet ile ve gerçekten inanarak okursa ne kadar eksik bir dua olduğunun pek bir önemi kalmayacaktır. Çünkü inanmak her şeyin başıdır. Bunları yapan kişi belki büyüye gerek duymadan etti dualar ile sevdiğini kendisine aşık edecektir. dualar sadece bir gün ile sınırlı değildir elbette. Sevdiğini kendine bağlamak için edilen dualarında belirli bir zaman ve saatleri vardır. Bazı bilgilere göre en çok duaların kabul olduğu an güneş doğmadan önceki alacakaranlık zamanıdır. Büyülerde de olduğu gibi dualar da belirli zaman aralıkları bulunuyor. Bu yüzden dualar okunurken de böyle zamanlara dikkat etmekte büyük fayda vardır. Kişi istediği kadar bu duaları bulmak istesin ama her zaman eksik bilgiler ile dua edecektir.

Kişi sevdiğini kendisine başlamak ve aşık etmek istiyor ise mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım alması şarttır. Bu sayede kişinin hem zamanı kaybolmamış olacak hem de en doğru yollar kullanılarak amaçlara ulaşılacaktır. Bunları yapan hoca ve ya medyum da işinde mutlaka uzman olması gerekir. büyü ve ya dua yapan hoca ve medyumlar dikkat edilerek seçilmesinde fayda vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here