Sevdiğinize fotoğraf büyüsü yaparak etkileyin

0
376

Sizi sevmenizi istediğiniz kişiye bunu yaparak kendinize âşık edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin resmine bakılarak yapılan bu büyü uygulaması oldukça etkili ve uygulama olarak bilinmektedir. İlk önce sizi sevmesini istediğiniz kişinin resmini alırsınız daha sonra kırmızı bir Babil topraklarında yapılan Babil mumu olarak bilinen bir mum alınır. Abdestli olarak hiç nefes almadan dua okunup üflenir. Mum yakılır ve resim ortasından başlanırak yakılır.

Allâhûmme Ya Hannanû Ya Mennanû Ya Deyyanû Ya Sübhanû Ya Sültanû Ya Fet-tahû, B is m i İla h i Allahû Latifün bi ibadihi Maşa Allahû lâ Kuvvete illa Billahi.
Her kimki bu Mübarek esmaları alel sabah işe başalamadan önce yedi kere okur ise rızkı vasi işleri asân olur bi iznillahi Tealâ. Bu duayı okuyarak Mum yakılır ve resim ortasından başlanırak yakılır. Üçlü vefklerden faydalanma metotları iş ile birçok faydaların elde edilme yollarını delilleriyle ortaya koymaktayız. Üçlü vefkin birçok faydaları vardır.
Bismillahirrahmanirrahim
77 kere bu duayı okuyun Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Âlim-i bizatis sudür.
Okuyup fotografa üflüyorsunuz. Hiç bir şeyi olmayan kardeşlerim sadece o kişiye bakarakta olarakta okuya bilirsiniz. Niyetinizi karşındaki fotoğrafı bulunan kişinin bana ruhen bağlansın beni hiç terk etmesin gibi ya da istediğiniz gibi niyet ediyorsunuz. Sonra 36 kere şemhüreş ismini zikrediyorsunuz. Perşembeyi cumaya bağlayan gece ya da hayırlı herhangi bır saatte yapabilirsiniz. Bır kere yapılıyor ama sız sonuç alana kadar yapabilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikUğur Muskası
Sonraki İçerikRESİMLE AŞK BÜYÜSÜ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here