SEVGİLİYİ DÖNDÜRMEK SALATI TEFRİCİYE

0
206

Dinimizde duaların çok önemli bir yeri vardır bazen duaların yanında kur an da bulunan belirli ayetler ile istediğimizi elde edebiliyoruz. Duaları büyülerden ayıran en büyük ve önemli özellik ise büyüler ALLAH a şirk koşmak anlamına gelirken dualar ise günah sayılmıyor, çünkü dua yolu ile ALLAH tan istiyoruz. Büyü yapmadan ve ya yaptırmadan da istediğimiz belli dualar ile ALLAH tan isteyebiliriz ve hakkımızda hayırlı ise Yüce Rabbimiz bize verir.

Bu büyük dualardan birisi olan salatı tefriciye duasının ne kadar büyük önemli bir dua olduğunu bilmeyen yoktur. Birçok sebep ile bu dua okunmaktadır. Bazı kişiler salatı tefriciye duasını okuyarak bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden korunurken bazı kişilerde istedikleri bir şeyin olması için de okurlar. Dilek dualarında da salatı tefriciye duası okunur. Bunların belirli sayıları ve okundukları zamanlar vardır. Kişinin salatı tefriciye duasını ne ve hangi amaç ile okuduğu çok önemlidir. Dil bağlama, sevdiğini kendine aşık etmek için, güzel görünmek için ve daha birçok sebep ile bu dua okunarak bağlama yapılabilir. Bu dua okunurken kişinin yürekten inanarak okuması çok önemlidir. İnanmayarak yapılan her şey olumsuz sonuç verecektir. Bu yüzden kişi bu niyetini yapmadan önce büyük bir inanç ile niyet etmesi gerekir . sevgiliyi döndürmek için bu dua okunabilir.

Bağlama büyüleri salatı tefriciye duası ile yapılabilir. Birinin dilini bağlamak için yapılan bu duada renkli ipler kullanılmaktadır. hep ipe yedi defa salatı tefriciye duası okunarak düğüm atılır ve bu düğümler 7 taneye tamamlanır ve son olarak ta bu ipler bükülür ve dilek söylenir. Bu yöntem en çok dil bağlama da kullanılan bir yöntemdir. Sevdiğini kendine bağlamak için de yine bu duadan yardım alınarak yapılır. Tabi ki bu işlem sadece okunarak yapılmamaktadır. Kaynaklara bakılarak yapılan her işlem eksik olacaktır. Bu yüzden bu alanda uzman olan birinden yardım almak ve bu duaları o kişilere okutmak en doğru seçenek olacaktır. Kişiler kaynaklara bakarak bir şey yaptıklarında bu eksik kalacaktır ve sonuç yine olumsuz olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here