SİRKE BÜYÜYÜ BOZAR MI?

0
606

Sirke büyüyü bozar mı? bu sorunun cevabı evet sirke büyüyü bozar, büyü bozma da sirke çok tesirli bir yoldur. Kişinin sirke ile yıkanması ve yine sirkeyi içmesi çok etkili olmuştur her zaman. Bunun elbette bir yapılış şekli vardır, bir şişe sirkenin içine ayet el kürsi, felak, nas ve fatiha sürelerini okuyarak içine üflenir. Bu okunan sirkenin içinden çeyrek kaşığı kadar alınarak içilir, bunun kana karışması adına bu önemlidir. Bu sirkenin bir su bardağı kadarını banyo yaptığınız sırada başınızdan aşağı dökmeniz gerekir. bu biraz rahatsız edecektir. Nadiren sinek ısırığı gibi bir yanma hissedilebilir ancak bu durum geçicidir, zaten sonrasında hemen su döküneceksiniz. Bir sonraki işlem içlerinde en önemli olanıdır. Evinize gelen misafirlerin en çok ellerini değdiği yerleri sirkeli bir bez ile silmeniz gerekir. evinize yapılmış bir büyü ve ya bir yerlere domuz yağı sürülmüş olabilir. Hatta evinize bir muska ile gelmiş kişiler olabilir. Böyle durumun önüne geçilmesi için bu işlemin yapılması gerekir. bu yerlere örnek verecek olursak eğer, kapı eşiği, kapıların kolları, koltuk televizyon sehpası gibi yerler verilebilir.

İnsanların evinize hangi niyetler ile geldiklerini kimse bilemez, bu yüzden her zaman tedbirli olmak gerekir. bu yüzden sirkeli bir bez ile buraları silmek iyi olacaktır. Bunların yanı sıra bardaklar ve kullanılan her şey sirkeli bir bez ile silinirse ve bu saydığımız işlemlere üç ve ya yedi gün devam edilirse büyü bozulacaktır.

Yine sirkeli su ile yıkanmak gerekir. kişinin üzerinde nazar ve ya büyü benzeri bir şey var ise, sirkeli su ile yıkanmak kişiyi arındıracaktır. Peygamber efendimiz üstüne basa basa sirkeyi bolca kullanmamızı önermiştir. Dediğimiz gibi sirke büyü bozmada oldukça etkili bir yöntemdir. Bunların yanında banyo yaptığımız suya bir metal atmak ve ardından yine sirke kullanmak nazara çok iyi gelmektedir. Kişi üzerinde bir büyü ve ya negatif bir enerji hissediyor ise okunmuş sirkeden kendi içecek sonra o sirke ile banyo yapacak ve ardından evini sirke ile temizleyecek, bu sayede üzerindeki büyüden arınmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here