SU BÜYÜSÜ

0
217

Büyüler çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Büyü çeşitlerinin fazla olma sebebi ise, insanların istekleridir, insanlar neredeyse her şey için büyü yapmışlardır. Büyülerde elbette kendi aralarında gruplara ayrılmışlardır, bunlar ak ve kara büyüdür. Ak büyüler iyi amaçlara hizmet ederken kara büyüler kötülüğe hizmet ederler. Büyüler bir tür enerji göndermesidir denilebilir. Cinler ile birlikte çalışılarak yapılır büyüler yapılır ve büyünün yapıldığı kişilere büyünün etkisine göre enerji gönderilir. Bu gönderilen enerji kişiyi etkisi altına alır ve bununla birlikte büyü hangi amaç ile yapıldı ise, kişiyi o yönde etkileyecektir.

Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki alanı oluşturur ve bu oluşan etki çoğunlukla negatif yönde olur. Bu negatif enerjiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetleriyle ve ya kötü niyetleriyle yapılır her zaman, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir şekilde yeri yok ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmakla birlikte affı olmayan bir günahlar arasında yer almıştır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamına gelir. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler bile büyü yapmaktan ve yaptırmaktan hiç vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmış ve günümüze dek gelmeyi başarmıştır.

Su büyüsü dediğimiz büyü grubu zor bir gruptur ve yapımı da oldukça zordur. Suyun etkisi hem maddi hayatta hem de manevi hayatta etkisi çok büyüktür. Su büyüsü yaptırmak isteyen kişi çok iyi düşünüp öyle büyü yapmaya ve ya yaptırmaya karar vermelidir. Su büyü daha çok aşk büyülerinin yapımında kullanılan bir malzemedir ve su ile yapıldığından dolayı su büyüsü adını almıştır. Su büyüsünü yaptırırken duygularınızdan emin olarak yaptırmanız gerekir, aksi taktirde büyünün bir etkisi olmayacak ve hatta kötü bir etki de yaratabilir. Bu yüzden kendinizden ve duygularınızdan emin olarak yaptırmanız gerekir. bunun için de uzman birinden yardım almanız en doğrusu olacaktır.

TEILEN
Önceki İçerikSU FALI BAKIMI
Sonraki İçerikSOĞUTMA BÜYÜSÜ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here