SU FALI BAKTIR

0
182

Falların geçmişi çok eski dönemlere kadar dayanmaktadır. Çok eski tarihlerden bu yana fal hiçbir zaman önemini ve değerini kaybetmemiştir. Fal bakmak yine çok eski tarihlerde de aynı şekillerde bakılıyordu. O dönemlerde yine en çok yapılan büyü aşk büyüsü ve yine fallar bu şekilde aşk para sağlık ve en önemlisi gelecekten bir haber alabilmektir. insanların merak duygusu insanları doğal olarak fal konusuna itmiştir. Fal bakmak elbette kolay değildir ve aynı zamanda fal bakma çeşitleri oldukça fazladır. Eski dönemlerde en çok bakılan fal çeşidi taşlarla ve baklalarla bakılan fallardı ve bunu takip eden ise elbette kahve falıdır. Her ne kadar dinimize göre fal bakmak ve baktırmak ne kadar günah olarak bilinse de fal bakmak ve baktırmaktan kimse vazgeçmemiştir. insanlar bunların günah olduklarını bildikleri halde yine de vazgeçememişlerdir, bunun nedeni ise elbette insanlardaki elde etme hırsı ve merak duygusudur.

Fal çeşitlerinin içinde olan su falı kendini diğer fal yöntemlerinden ayırmıştır. diğer fallara herkes bakabilse de su falı farklıdır ve herkes bakamaz. Su falı bakmak için temiz bir ruh ve tamamen negatif enerjilerden arınmış olması gerekmektedir. Ülkemizde gerçekten su falı bakabilen kişi sayısı çok ama çok azdır. Bunun nedeni ise temiz bir ruha sahip olmak şartıdır. Su falı gerçekleri yansıtan en iyi fal bakma yöntemidir. Diğer fal bakma çeşitlerinde çoğunlukla bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden yardım alırlar ancak su falında ise cinler yerine meleklerden yardım alınır. Bu da su falını elbette diğer fal bakma yöntemlerinden ayırmıştır.

Su falına bakma da ise fala bakacak kişi bir taş su yardımıyla bu fala bakabilmektedir. Kişi bir tas su ile kendini karanlık bir odaya kapatır ve ruhunu arındırdıktan sonra su falına bakma işlemine geçebilir. Su falına bakarken cinlerden yardım alınması yerine meleklerden yardım alınır geleceğe dair bilgileri cinler değil melekler verirler. Bu yüzden fal bakma yöntemlerinin içinde su falının ayrı bir yere sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here