TUVALET BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

0
254

Tuvalet büyüsünün nasıl yapıldığını açıklamadan önce tuvalet büyüsünün ne olduğunu açıklamak daha doğru olacaktır. Tuvalet büyüsü adı verilen bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve tehlikeli büyülerdendir desek yerinde bir söz olacaktır. Tuvalet büyüsü adından da anlaşılacağı üzere pis yerlerde yapılan bir büyüdür. Bu büyünün amacı büyü yapılan kişiyi bağlamaktır ve kötü amaçlara hizmet etmektedir. Yine bunula birlikte bu büyü yapılırken şeytani olan cinlerden yardım istenir ve bu şeytani cinlerden yardım ve destek alınır. Şeytani cinler şeytana hizmet etmek için var olduklarından dolayı bu büyü yapılırken büyük bir istekle yapacaklar ve tam olarak destek vereceklerdir. Yine bu büyü yapılırken birçok malzeme ile yapılabilir ancak bu büyüde dualar değişkenlik göstermektedir. Dualar tersten okunabilir ancak dediğimiz gibi bu büyü çok tehlikeli bir büyüdür ve herkesin yapamayacağı bir büyüdür.

Tuvalet büyüsünün bağlamak için yapıldığını söylemiştik, bağlama büyülerinin geneline bakacak olursak eğer kişi büyü yapılan kişiye bağlanır o kişi karşısında konuşamaz ve bununla birlikte tüm isteklerini yaptırabilir, bunun nedenini açıklarsak eğer bu büyü yapıldığında kişi büyünün etkisine girer ve kişinin kendine ait kararları olmaz artık aslında büyü yapılan kişi karar da veremez hale gelir ve büüy yapanın kararları ne ise o olacaktır.

Tuvalet büyüsü yapılırken en etkili yol tuvalette okunan duadır ve çoğu zaman tuvalette okunan dua tersten okunur ve bu şekilde etki eder, işinde uzman olan kişiler ise cinleri yönlendirerek te aynı etkiyi yapabilmektedir. Bunların yanı sıra yine tuvalet büyüsü yapılırken çeşitli materyaller de kullanılmaktadır. mesela, kişinin saç teli olabilir tırnağı olabilir, bazen de kişinin bir resmi de olabilir. Başka bir yöntem var ki, bu adet kanı ile yazılan yöntemdir. Bu şekilde pis yerlerde ve yine pis yöntemlerle yapılan bir büyüdür

Böyle bir ile karşı karşıya kalmış iseniz mutlaka uzman birinden yardım almanız gerekmektedir. Uzman kişiyi de elbette çok iyi araştırıp gitmekte fayda var, kişilerin çok dikkatli davranması gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here