TUVALET BÜYÜSÜ

0
218

Büyülerin iyi niyetler ve kötü niyetler olarak ikiye ayrılmıştır. Tuvalet büyüsü de kötü niyetli büyülerden olmasının yanı sıra aynı zamanda kara büyüler arasında yer almaktadır. Tuvalet büyüsü adından da anlaşılacağı gibi tuvalette yapılan bir büyü olup bütün kara büyülerde olduğu gibi tuvalet büyüsünde de şeytani cinler görev alır ve bu şeytani varlıklar iler birlikte hareket ederek bu büyü yapılmaktadır. Tuvalet büyüsünde birden fazla malzeme kullanılabilir ve bu malzemelerin bir sınırı da yoktur ancak tuvalet büyüsündeki okumalarda değişiklik olabilmektedir. Tuvalet büyüsün hedefi bağlamaktır, yani kişiye bu büyü yapılarak istediği her şeyi yaptırmaktır yani kendine bağlamaktır. Bu büyüyü yapmak ve ya yaptırmak isteyen hoca ve ya medyumlar cinler ile birlikte hareket ederek çok rahat bir şekilde yapabilirler. Tuvalet büyüsünde okunan duaların değişiklik gösterebildiğini söylemiştik. Tuvalet büyüsünde okunan dualar bazen tersten okunabilmektedir.

Tuvalet büyüsünde okunan dualar elbette çok önemlidir, çünkü okunan duaların tersten okunması çok tehlikeli durumlar olabilmektedir. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de cinler görev alır. Bu büyü yapıldığında büyü yapılan kişiye cinler gönderilir ve o kişiye musallat olurlar ve asla şekilde bırakmazlar. Kişi bu büyüye maruz kaldığında ise artık kendi iradesi yoktur ve kendi kararlarını kendisi alamaz hale gelir. Çünkü bu kara büyü çok etkilidir ve tuvalet büyüsü yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır.

Tuvalet büyüsünde amaç yalnızca bağlamaktır ve aynı zamanda cinlerin musallat olmasıdır. Amatör hoca ve ya medyumların böyle büyüler ile uğraşmaları tavsiye edilmez. Bunun nedeni ise çok tehlikeli bir büyüdür. Yapan kişide yapıldığı kişide bundan olumsuz ve aynı zamanda negatif yönde etkilenebilir. Böyle bir büyüye maruz kalmış insan alanında uzman birini bulmak zorundadır, çok zor ve tehlikeli bir büyü olduğundan bozulması da oldukça zor olacaktır. Kişi alanında uzman birini bulduktan sonra bu büyüden kurtulma olasılığını elde etmiş olacaktır. Uzman kişi büyüye maruz kalmış kişiyi önce musallat oldukları cinlerden kurtarmalı ve bunun ardından büyü bozma işlemine geçecektir. Her zaman dediğimiz gibi alanında uzman biri olması büyülerin bozulması yönünden son derece önemlidir.

Tuvalet büyüsünün nasıl yapıldığını söylemden önce tuvalet büyüsünün ne olduğunu açıklamak en doğrusu olacaktır. Tuvalet büyüsü adı verilen bu büyü kara büyüler arasında yer almakta ve tehlikeli büyülerdendir desek iyi bir söz olacaktır. Tuvalet büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere pis yerlerde yapılan bir büyü olup Bu büyünün amacı büyü yapılan kişiyi her şekilde bağlamaktır ve kötü amaçlara hizmet etmektedir. Yine bunula birlikte bu büyü yapılırken şeytani cinlerden yardım alınır ve bu şeytani cinlerden yardım ve destek alınır. Şeytani cinler şeytana hizmet etmek için bulunduğundan dolayı bu büyü yapılırken büyük bir istekle yapacaklar ve tam olarak destek vereceklerdir. Yine bu büyü yapılırken birden fazla malzeme ile yapılabilir ancak bu büyüde dualar farklılık göstermektedir. Dualar tersten okunabilir ama dediğimiz gibi bu büyü çok tehlikeli bir büyü olup herkesin yapamayacağı bir büyüdür.

Tuvalet büyüsünün bağlamak için yapıldığını daha öncesinde söylemiştik, bağlama büyülerinin geneline bakacak olursak eğer, kişi büyü yapılan kişiye bağlanır o kişi karşısında kötü konuşamaz ve bununla birlikte tüm isteklerini de yaptırabilir, bunun nedenini açıklarsak eğer bu büyü yapıldığında kişi büyünün etkisine girer ve kişinin kendine ait bir kararı olamaz artık aslında büyü yapılan kişi karar da veremez duruma gelir ve büyü yapanın kararları ne ise o olacaktır.

Tuvalet büyüsü yapılırken en etkili yol ve yöntem tuvalette okunan duadır ve çoğu zaman tuvalette okunan dua tersten okunur ve böylelikle etki eder, işinde uzman olan kişiler ise cinleri yönlendirerek te aynı etkiyi yapabilmektedir. Bunların yanı sıra yine tuvalet büyüsü yapılırken çeşitli materyaller de büyü içerisinde yer almaktadır. örneğin, kişinin saç teli olabilir tırnağı olabilir, bazen de kişinin bir fotoğrafı da olabilir. Bir diğer yöntem var ki, bu adet kanı ile yazılan yöntemdir. Bu şekilde pis yerlerde ve yine pis yöntemler ile yapılan bir büyüdür

Böyle bir büyü ile karşı karşıya kalmış iseniz mutlaka uzman birinden yardım almak zorundasınız demektir. Uzman kişiyi de elbette çok iyi araştırıp öyle gitmekte fayda var, kişilerin çok dikkatli davranması gerekmektedir her zaman.

Halk arasında cin çarpması kişinin içine cin girmesi cinli gibi lakaplar ile anılan bu durum bilimsel olarak çoklu kişilik olarak tıp dünyasında yer almaktadır. Bilim dünyası bu şekilde yaklaşmasına karşı böyle bir durumda insanların ilk başvurdukları yer cinci hocalar yine cinlerle alakalı olan insanlar ilk akla gelen isimlerdir. Bu yüzden böyle bir durumda olan kişi doktordan önce cinci hocalara gitmekte ve o kişilerden medet ummaktadır. Bilim dünyasında çoklu kişilik olduğunu ve kişi belirli aralıklar ile sesinin değişmesi küfür etmesi farklı davranması gibi durumlarda ise kişinin hipnoz altında olduğunu ileri sürmektedirler. Bilimsel olarak bakıldığında çoklu kişilik olarak bu durumun elbette tedavi yöntemleri ve aynı zamanda tedavi yolları da bulunmaktadır.

Dinimiz açısından bakıldığında ise, cin çarpması denilen şey cinlerden ileri gelen bir durum olarak göze çarpar. Cinlere bilerek ve ya bilmeyerek zarar verildiğinde ve zarar verilen cin Müslüman değil de şeytani bir boyutta ise durum çok ciddi boyutlara gidecektir. Kişinin içinde bir cinin olması kişilere farklı şeyler yaptırabilir, örneğin kişinin sesi değişebilir, küfür edebilir ve aynı zamanda davranışlarında da bir takım farklılıklar gözlemlenebilir. Cinler kendilerine zarar verildiklerinde intikam peşine düşmelerinin yanında o kişiyi asla rahat bırakmazlar, kişiye zarar vermek için her yolu denerler ve elbette başarılı olurlar. Kişinin bütün bir hayatı alt üst olur ve kişi bu musallattan kurtulmadığı sürece başı bunlarla bela da demektir.

Diğer bir gelme şekilleri ise elbette büyü yoludur ve büyüler yapıldığı zaman büyülerin yapıldığı kişiye cinler gönderilir ve büyü hangi amaç için yapılıyor ise gelen cinler o yönde insanları etkileyecektir. Böyle bir durumda kalan kişinin hayatı yine alt üst olacaktır ve yine bunun bir çözüm yolunu bulamaz ise kişi hayatı boyunca bu şekilde yaşamaya devam edecektir mecburen. Böyle durumlarda cinci hocalar dediğimiz kişilerden daha doğrusu iyi bir medyum bularak büyüden ve ya musallat olanlardan kurtulmak mümkündür. Önemli olan kişinin doğru kişiye başvurması ve bu kişiyi bulduğunda cin çarpması denilen durumdan kurtulmasıdır elbette. Her zaman dediğimiz gibi önemli olan doğru kişiyi bulmaktır.

Cinler durduk yere insanlara zarar vermezler, elbette kişilerin dikkatli olmasında fayda var her zaman, lavaboya sıcak su dökerken dikkat edilmesi gerekir, cinlerin çok bulunduğu yerler lavabolar banyo ve tuvaletlerdir. Bu yüzden lavaboya sıcak su dökerken destur çekmek gerekir, yani izin istemektir. Kişiler yanlışlıkla zarar verdiklerinde cinlerde intikam almak istiyorlar. Bu yüzden insanların her zaman dikkatli olmalarında fayda vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here